ból z lewej strony brzucha

napisał/a: Rafi 2006-11-26 16:51
Witam !!!

Mam problem ale nawet sam nie wiem z czym.
Pisze tutaj bo to chyba chodzi o brzuch.
Od kilku dni odczuwam średni bol w oklicy lewego podbrzusza który promieniuje na plecy i lewe jądro
Przy schylaniu się czuje jakbym miał w okolicy krzyża balon napełniony powietrzem
a gdy się prostuje to czuje bol taki jakby mnie ktoś ciągnął za lewe jądro i ściskał je
Dodam jeszcze że od roku mam nieleczoną zgage i lekkie wiatry.
Ostanio odczuwam też uczucie ciągłej pełnośći... jem tylko wtedy jak mi się żołądek dopomina
Dużo piję płynów ok 3 litrów/dobe... a jak zauważyłem to nie wydalam nawet połowy tego

narazie nie mam możliwości kontaktu z moim lekarzem

proszę o odpowiedź !!
napisał/a: emines78 2007-02-02 21:31
czesc,
Ja mam podobne objawy, wyladowalem na obserwacji w szpitalu! rozpoznanie w kierunku zapalenia uchyłków. Od wizyty w szpitalu minal juz tydzien a bol - ciagle ten sam. Napisz jak mozesz- co u Cebie stwerdzili.
pozdrawiam
napisał/a: Rafi 2007-02-04 14:32
Ból minął więc nie poszedłem do lekarza

tak tylko wraca od czasu do czasu nie wielki dyskonfort ale jakoś przechodzi po paru minutach

Pewnie pójde dopiero jak mnie położy ale i tak bym się chętnie dowiedział co to jest
ale jak nie mam narazie odbjawów to niema co iść do lekarza
napisał/a: adam65 2007-02-04 15:07
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania
napisał/a: emines78 2007-02-04 19:15
Witam,
Napisz mi proszę jak długo ten ból się utrzymywał?
Miałeś jakąś podwyższoną temperaturę?

U mnie zaczęło się to nagłym bólem w nocy(ból był w miarę ostry). Od tego momentu cały czas utrzymuję się tępe uczucie wypełnienia czegoś w w lewym podbrzuszu, które promieniuje na plecy i jądro (lewa strona)

Pozdrawiam
Michał