ból węzłów chłonnych, guzek

napisał/a: vendetta555 2014-01-11 22:53
Witam,
Piszę tutaj, ponieważ przeglądając internet zaczynam się mega nakręcać na najróżniejsze choroby. Mój problem wygląda następująco:
Od jakiegoś czasu odczuwam lekkie bóle (często bardziej dyskomfort) węzłów chłonnych w okolicy pachy. Czasem pojawia się nagłe ukłucie promieniujące aż to sutka. Na początku myślałam, że może to być związane z cyklem, ale zaczęło się pojawiać to w różnych fazach mojego cyklu. Dodam jeszcze, że od dawna mam niewielki guzek (mniejszy niż cm) z boku piersi, pod pachą, gdzie powinien być jeden z węzłów chłonnych. Guzek jest twardy, przesuwalny i nie powiększa się. W badaniu palpitacyjnym jest raczej słabo wyczuwalny i kiedyś mówiłam o tym do lekarza, ale ten po zbadaniu stwierdził, że nic mi nie jest. Teraz on także czasem pobolewa. Nie wiem, z czym może to być związane, może mógłby mi ktoś tutaj coś napisać, bo wg internetu to oczywiście rak (jak chyba wszystko)... Niestety mam także nerwicę depresyjno - lękową, i już potrafiłam sobie wmówić, że bolą mnie nogi. Teraz mam dość stresujący okres, więc czy takie pobolewanie mogłoby wynikać z nerwów?
Oczywiście wybieram się na USG piersi, tylko zastanawiam się, czy czekać na konkretną część cyklu, czy jest to obojętne. Bo o tym też różnie piszą...
Bardzo proszę o jakąś odpowiedź i z góry za nią dziękuję :)