Ból wędzidełka.

napisał/a: adrian893 2013-04-18 01:16
Witam.
Od kilku dni mam dziwny problem ponieważ przy sciaganiu napletka odczuwam nagły, ostry ból wędzidełka(nie ma znaczenia czy we wzwodzie czy nie). Najdziwniejsze jest to, że ból nie występuje przy kazdej próbie zdjęcia napletka, ale średnio 1/3razy. Dodatkowo wydaje mi się, że mam tam bardzo małą krostkę(bardzi małe stwardnienie) lekko bolesną w dotyku. Stulejke miałem 20lat temu i od tego czasu nigdy nie miałem podobnego problemu.
Problem z pójsciem do lekarza i badaniami jest taki, że przez jestem (i bede przez ok 2tyg) w obcym kraju i kompletnie nie znam lokalnego języka. Jeżeli to jest bardzo poważne rozważam powrot do kraju albo próbe przełamania bariery językowej. Dzięki za kazdą pomoc.
napisał/a: ~Anonymous 2013-04-19 20:41
Hmmm wydaje mi sie ze mozna byloby wykluczyc przypuszczenia jesli chodzi o zbyt krotkie wedzidelko bo objawy wystepowalyby caly czas,wiec byc moze jakis stan zapalny jest sątd odczuwalny bol ,a są jakies inne dolegliwosci typu ,zasinienie ,zaczerwienienie ??
Jesli chodzi o wyczuwalną "krostke" jak ona dokladnie wyglada i gdzie sie znajduje i czy z niej sączą sie jakies wydzieliny??
napisał/a: adrian893 2013-04-24 17:54
kirke napisal(a):Hmmm wydaje mi sie ze mozna byloby wykluczyc przypuszczenia jesli chodzi o zbyt krotkie wedzidelko bo objawy wystepowalyby caly czas,wiec byc moze jakis stan zapalny jest sątd odczuwalny bol ,a są jakies inne dolegliwosci typu ,zasinienie ,zaczerwienienie ??
Jesli chodzi o wyczuwalną "krostke" jak ona dokladnie wyglada i gdzie sie znajduje i czy z niej sączą sie jakies wydzieliny??

Nie pisałem bo wszystko ból ustąpił, jednak dzisiaj znowu wrócił.
Nic innego nie ma, a krostka wygląda jak pryszcz. czerwona z białym 'czubkiem' Znajduje się jakby na samym koncu wędzidełka i nic z niej nie wypływa