Ból w stawie biodrowym

napisał/a: Maciejos 2007-06-11 18:27
Witam serdecznie.

Od około 2-3 tygodni boli mnie noga w stawie biodrowym. Ból jest, że tak powiem, mieszany. Raz kłujący a raz tępy. W ciągu dnia nie jest tak dokuczliwy, chyba że noga pozostaje w jednej pozycji i gdy ją przemieszczam, to zaczyna boleć. Nie mogę jej też za bardzo odginać, bo wtedy mocno potrafi zakłuć. Najgorzej jest jednak wieczorem. Wtedy ból jest praktycznie nieustępujący i tępy. Mam przez to poważne problemy ze snem.
Dziś byłem u lekarza, dostałem skierowanie na rtg i niestety nic na nim nie widać. Dokładny opis zdjęcia to " w obrębie kości stawu biodrowego prawego bez wyraźnie widocznych zmian kostnych ogniskowych "

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, co mam zrobić? Lub przynajmniej podać mi jakieś przypuszczenia, skąd te bóle mogą pochodzić.
Dodam, że nie miałem wcześniej żadnych urazów stawów, kości, kręgosłupa. Nadwagi nie mam, sport uprawiałem, ale ostatnio zaniechałem z powodu pracy.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam
napisał/a: Peter 2007-06-12 08:00
Pozostaje jeszcze rtg odcinka lędźwiowo-krzyżowego. Jeśli tam też nie będzie zmian, to pozostaje zapalenie nerwu (być może biodrowego).