Ból w prawym boku .

napisał/a: bornel 2011-07-11 09:55
Witam serdeczne ,
Mam 20 lat i od pół roku męczą mnie bóle w prawym podbrzuszu. Stało się to nagle.Na początku grudnia po prostu gorzej się poczułem, nie miałem przez cały dzień siły a wieczorem doszło rozwolnienie i wmioty. Na drugi dzień ustąpiły, ale został ból. Byłem u lekarza z usg nic nie stwierdził zapisał mi leki bo był pewien, że to jakieś zatrucie. Niestety nie przeszło, ale ból nie był tak mocny mimo, że utrzymywał się cały czas. W kwietniu sytuacja się powtórzyła. Znów kiepski dzień,brak apetytu,wieczorem wymioty i rozwolnienie. Wtedy się zdenerwowałem. Miałem zrobioną gastroskopię - nic nie wykazała, kolonoskopie która też nic nie wykazała, badanie na obecność pasożytów i lamblii również nic. Lekarz stwierdził,ze mam zespól jelita drażliowego. Ale mi to kompletnie nie pasuje, ponieważ ból utrzymuje się cały czas, nie ważne ile zjem i co zjem. boli mnie cały czas z tym że raz mocniej a raz słabiej. Ostatnio zauważyłem, że o wiele mocniej boli mnie rano jak wstaje po nocy i chce mi się sikać. Wtedy ból jest zdecydowanie mocniejszy i czuje, że boli mnie z boku, a nie jak wcześniej mi się wydawało bardziej w stronę środka. Czy to mogą być nerki,albo coś związane z układem moczowym ? Miałem podstawowe badania na krew i mocz i tu nic nie wyszło. Jedynie co to wiem, że mam problem z bilirubiną. Robię badania co jakiś czas i rzadko mi się udaje być w normie. 1,8 , 2,0 , 1,3 , 1,5 , 1,0 przy granicy 1,3
Proszę o jakaś podpowiedz , pozdrawiam , Adam ; )