Ból w potylicy i klikanie.

napisał/a: Użytkownik88 2015-06-28 21:15
Witam.

Wiem, że często bóle głowy mogą mieć błache podłorze chciała bym zasięgnąć wstepnej opinii. Chce wiedzieć czy moja sytuacja wymaga konsultacji czy będzie to tylko marnowanie czasu.

W Maju 2015 miałam w domu wypadek. Miałam chory żołądek i wymiotowałam po czym zemdlełam w łazience. Te omdlenia są normą jednakże tym razem bardzo się poturbowałam. Uderzyłam prawą stroną głowy o ściane w łazience po czym prawym łukiem brwiowym o podłogę a na koniec potylicą o rurkę od kaloryfera (ustaliłam to po bólu w tych trzech miejscach i opuchliźnie). Na moję nieszczęscie ogrzewanie było włączone i rurka była rozgrzana na maksa. Włosy miałam związane w koka ale w jakiś sposób zaczepiły się o tą rurkę przez co leżąc przez minimum dwie minuty nieprzytomna spaliłam sobię szyje. Gdzy się ocknełam najpierw połorzyłam się w sypialni i myślałam, że mi szyja i głowa na potylicy eksploduje. Byłam w szpitalu, dostałam maść z antybiotykiem na oparzenia i powiedzieli, że wszystko jest w porządku. Jednak od wypadku powtarzają mi się bóle głowy w części potylicznej i słysze klikanie w środku głowy. Bóle potrafią wybudzić mnie w środku nocy (mam niską poduszkę wiec nie jest to spowodowane zbyt wysokim lub za niskim połorzeniem głowy), pojawiają sie już po kilku sekundach od pochylenia głowy i są narastające. Gdy w szkole grałam z dziećmi w piłkę nożną ból był pulsujący i narastający. Gdy przekręcam głowe w lewo lub w prawo bądz odchylam ją do tyłu słysze w środku głowy klikanie. Najpierw myślałam, że to od zmiany ciśnienia ale wtedy nie budziły by mnie w nocy.

Chce wiedzieć czy mam powód do obaw i powinnam się skonsultować z lekarzem czy przejdzie mi to?

Z góry dziękuję za odpowiedź.