Ból w podbrzuszu z prawej strony podczas stosunku

napisał/a: perfekcyjnapani 2014-04-14 18:55
Witam,
Borykam się z niemiłym problemem. Podczas stosunku w pewnych pozycjach bądź przy głębszej penetracji dostaje silnego ataku podbrzusza z prawej strony. Zdażyło sie to 5 razy i za każdym razem jest coraz gorzej. Za pierwszym razem występował sam ból. Za drugim razem do bólu dołączyło zaparcie oraz zimne poty. Za trzecim razem objawy takie same ale ból był silniejszy i trwał jeszcze następnego dnia. Za czwartym razem dołączyły wymioty a ból był tak silny że uniemożliwiał mi poruszanie. Niestety przytrafił się i piąty raz te same objawy i ból który za każdym razem jest coraz mocniejszy trwał jeszcze przez kolejne 2 dni.
Cóż mi może być ? Licze na jakieś dobre rady.
napisał/a: wikam2 2014-04-16 20:49
A jak z cyklami u Ciebie i kiedy było wykonywane usg?
napisał/a: klimek524 2014-04-26 20:36
Ostatnio bardzo kłuje mnie w prawym dolnym boku brzucha podczas stosunku, mam wrażenie, jakby to był wyrostek. Kłuje tak, że musimy przerwać stosunek i zmienić pozycję, a najczęściej boli jak jestem skulona np. leżę na plecach i kolana przyciągam do siebie.

czy były takie przypadki, co to może znaczyć? Od kilku lat mam stałego partnera, a kłuć zaczęło może z kilka miesięcy temu, więc to raczej nie chodzi o jego rozmiar. Do ginekologa będę się rejestrować w tygodniu, ale może znacie takie przypadki?
napisał/a: klimek524 2014-05-01 21:06
Dostałabym jakąś odpowiedź?
napisał/a: wikam2 2014-05-01 21:10
A jak z Twoimi sprawami ginekologicznymi? W podsumowaniu ;)
napisał/a: klimek524 2014-05-03 14:40
Jak robiłam jakiekolwiek badania (bolał mnie kiedyś brzuch i szukali przyczyn) to zawsze badania wychodziły ok. Nigdy nie miałam żadnych chorób, zmian.... Do gina chodzę regularnie, częściej niż raz na pół roku, w tym tygodniu też idę. Nie biorę tabletek anty.
napisał/a: klimek524 2014-05-03 14:42
miałam też badanie na endometriozę, może z 2 lata temu, też nie jestem chora na to, chyba że nagle coś się zaczęło?