ból w pachwinie

napisał/a: megusiaa84 2015-01-19 23:57
Witam,
nie wiedziałam gdzie za bardzo umieścić mój post więc jeśli jest w złym miejscu proszę o przeniesienie.
W listopadzie zaczęłam ćwiczyć po przerwie związanej z ciążą i cc - jednak poćwiczyłam 3 tygodnie i póżniej przyszły święta itp i jakoś nie mogłam znaleźć czasu. Chciałam zacząć od nowego roku ponownie ale pojawił się problem - mianowicie ból w prawej pachwinie - przy podnoszeniu nogi, przy wchodzeniu po schodach, nawet jak siedzę z nogą na nogę to odczuwam to jakoś delikatnie... nie wiem o co chodzi bo podczas ćwieczenia takich problemów nie miałam pojawiły się może ok 3 tyg temu - tak przynajmniej zaczęło mi to przeszkadzać. W tym czasie nie miałam jak nadwyrężyć tego miejsca - jedynie co robię to codzienne chodzenie po schodach - bo mieszkam w domku jednorodzinnym i mam schody żeby wejść do sypialni, często wchodzenie po nich z dzieckiem na rękach kucanie z dzieckiem na rękach i podnoszenie się a takto nie ćwiczę i nie mam pojęcia skąd się ten ból wziął ale już mnie zaczyna denerwować... nie wiem też gdzie do jakiego lekrza powinnam się udać aby mi pomógł... nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale od końca ciąży czyli już jakieś 7 miesięcy - bo po porodzie jestem 6 - bolą mnie nadgarstki - byłam kilka razy u lekarza pierwszego kontaktu ale niestety on nie umiał mi pomóc - brałam biofenac - jak brałam nie bolały jak przestałąm ból wrócił - później miałąm przepisane zabiegi - ultradźwięki i laser - nic nie przeszło - tzn podczas zabiegów lewy nadgarstek delikatnie przestał boleć prawy bolał jeszcze bardziej niż przed - po skończonych zabiegach miałam jeszcze propozycję smarowania diclofenac maścią i unieruchomienia ale przy małym dziecku nie mogę pozwolić sobie na unieruchomienie prawej ręki - bo lewy nadgarstek przestał boleć - i ból znowu pojawił się kilka dni temu - w obu ale w prawym boli bardziej... boli przy podnoszeniu np dziecka czy psa który waży jakies 4 kg... i nie wiem już czy ból w tej pachwinie może być jakoś powiązany z tymi nadgarstkami? czy może to być jakieś zapalenie? dodam że robiłam aso kilka miesięcy temu jak nie mogłam dać rady z tymi nadgarstkami i wyszło w normie morfo tez ok jedynie co bylo to podwyższone ob - bodajże ok 15 ale tydzień po zrobiłam crp i to wyszło w normie...więc stanu zapalnego w organizmie nie było... będę wdzięczna za wszelkie pomysły co to może być i do jakiego lekarza jakie badania zrobić... bo już na prawdę to męczące - i do tego ta pachwina jeszcze...:/