Bol w okolicy lewego barku

napisał/a: trolik 2008-12-19 22:43
Od kilku tygodni odczuwam bol w oklolicach lewego barku, pod ramieniem promieniujacy w strone klatki piersiowej. Bol odczuwam z roznym nasileniem, raz jest to klucie, raz pieczenie.
Trwa roznie, od kilku godzin do calego dnia, ale sa dni kiedy wogule nic nie boli.
Niepokoi mnie to bo boje sie ze to moze byc cos zwiazanego z sercem?
Bardzo prosze o jakas rade. Na wizyte u lekarza musze czekac do miesiaca.
napisał/a: Lorn 2008-12-22 00:49
trolik napisal(a):Od kilku tygodni odczuwam bol w oklolicach lewego barku, pod ramieniem promieniujacy w strone klatki piersiowej. Bol odczuwam z roznym nasileniem, raz jest to klucie, raz pieczenie.
Trwa roznie, od kilku godzin do calego dnia, ale sa dni kiedy wogule nic nie boli.
Niepokoi mnie to bo boje sie ze to moze byc cos zwiazanego z sercem?
Bardzo prosze o jakas rade. Na wizyte u lekarza musze czekac do miesiaca.



Zacznijmy od tego... ile masz lat ? prowadzisz stresujący tryb życia ? Chcę Ciebie uspokoić i czytając Twe dolegliwości mam wrażenie jakbym sam to pisał :> Oczywiście... wizyta u lekarza wskazana dla własnego spokoju, ale ten niepokój i lęk może pogłębiać Twój stan. Postaraj się uspokoić i nie myśleć o tym... bóle w okolicach lewego barku są najczęściej przez lekarzy uznawane za "nerwobóle" co w rozumieniu tego słowa i przetrawione przez własny organizm jestem skłonny potwierdzić, ale nie zawsze. Dlatego... bez paniki. Pewnie to nic strasznego, a zwykła panika.

Pozdrawiam. Lorn.
napisał/a: trolik 2008-12-25 11:46
Chyba masz racje, mam 31 lat, stala prace, niedawno zostalem ojcem. W sumie to nie wydaje mi sie zebym byl zestresowany, natomiast kiedys mialem wybity bark wiec moze to jest pozostalosc po kontuzji?

No i bol odczuwam najczesciej w pracy, przy wysilku fizycznym. Jesli to nerwobole to moze masz jakas rade co zrobic zeby ustapily? Moge tak poprostu zignorowac?