Ból w okolicy barku

napisał/a: sseebbaa 2013-12-08 10:49
Witam. Od kilku lat mam problem z barkiem. W jego okolicy pojawia się ból który mógłbym określić jako promieniujący, rwący raczej nie punktowy. Pojawia się przeważnie rano po przebudzeniu i z czasem stopniowo ustępuję. W gorsze dni podnoszenie ręki powyżej klatki piersiowej w różnych płaszczyznach sprawia mi ból. Byłem z nim u ortopedy z USG-nic, u kręglarza-nic, u specjalisty od barków w Nowej Soli-nic, u neurolog-zapisała mi receptę(bez postawienia żadnej diagnozy) i wysłała na USG po czym mogę do niej z nim wrócić ale szczerze to chyba nie mam zamiaru bo raz że USG nic konkretnego nie pokazało a dwa jestem prawie pewien że wyśle mnie na rehabilitację a po za tym, jak na pierwszej wizycie kazała mi zamknąć oczy, otworzyć usta, wyszczerzyć zęby, wystawić język to zwątpiłem we wszystko a tania nie była.. Każdy z tych lekarzy olewał to, jak mówiłem że ból definicją idealnie pasuję do nerwobólu. Nie jestem lekarzem żeby diagnozy stawiać ale nikt nie podszedł nawet pół-serio do mojego podejrzenia. Od was forumowiczów nie liczę raczej na diagnozę mojego problemu a poradę co mam zrobić albo co wy byście zrobili. Może polecicie jakiegoś dobrego specjalistę? Może być drogi nie przeliczam pieniędzy na zdrowie ale potrafię wyciągnąć wnioski i widzę komu zależy na dobru pacjęta. Pozdrawiam.
Zdjęcie:
http://zapodaj.net/d585962a30589.jpg.html
Opis:
http://zapodaj.net/0d183a7eab006.jpg.html
Nie mam pojęcia czemu te zdjęcia sie nie ładują jak klikam na dole ''dodaj fotografie'' to nie działa takze jak ktoś łaskaw to skopiować link i wkleić do zakładki.
napisał/a: korsak 2014-01-16 12:32
Miałem takie bóle w lewej ręce, cały czas.... nie wiem od czego, chyba właśnie nerwy. mam bardzo stresującą pracę. łaziłem po lekarzach, wszelkie możliwe badania miałem... pomogły mi dopiero masaże wirowe. wg mnie to świetna sprawa na takie problemy jak nasz. zmniejszają napięcie i wgl. teraz tego typu zabiegi są chyba w modzie, ja robiłem w Centrum Medycznym Alpejska, ale widziałem że w wielu klinikach oferują różnego rodzaju masaże itp. sprawy.