Ból w okolicach żołądka

napisał/a: Caspiien 2014-05-06 09:42
Witam, w niedzielę 4 maja wieczorem zaczął boleć mnie żołądek, miałam mdłości, wzdęcia i dreszcze. Udało mi się jakoś zasnąć, rano było niby wszystko dobrze, zjadłam normalnie śniadanie ale po jakimś czasie dolegliwości wróciły.. Po pewnym czasie ustąpiło ale wieczorem znów zaczęłam się źle czuć, wróciły mdłości, ból, dreszcze, wzdęcia.. zażyłam krople żołądkowe niby minęło na 30 minut ale znów wszystko powróciło. Postanowiłam znów to przespać bo wiedziałam, że rano będzie ok.. Żołądek bolał prawie nic. Mama kupiła mi coca-colę po 5 minutach od jej wypicia coś w brzuchu zabulgotało, poczułam się lepiej. Ale gdy wróciłam z toalety poczułam się troszkę gorzej ale za chwilę przeszło. Po kolejnym śniadaniu ból znów powrócił.. Boli mnie brzuch na samej górze tak po środku, ból czasem można określić jako uciskający, ale nie jestem pewna.. Myślałam, że to może przez skórkę od winogrona, ale czasem gdy zjem na śniadanie mleko, bądź na wieczór jakiś budyń czy jogurt odczuwam później mdłości i źle się czuję, chociaż nie wymiotuję wcale. Ale przez cały okres od 4 do 6(dziś) nie jadłam żadnego nabiału i trochę się dziwię, nie wiem czemu tak się dzieje. Czasem boli mnie w tym miejcu brzuch, pojawia się biegunka ale po dniu czasem dwóch jest lepiej.. Normalnie. Z czym to może się wiązać?