Bol w lewym dolnym boku

napisał/a: anpamo 2011-10-30 17:43
Witam, jakiś czas temu obudziłam sie rano, poszłam doo WC i podczas sikania poczułam straszliwy ból, ból był tylko na koniec sikania, potem zobaczyłam krew i malutkie skrzepy, polecialam szybko na pogotowie bo to byla niedziela, dostalam cipronex na pęcherz, po kilku dniach przeszło i jest ok, ale od tej pory czuje ból w lewym dolnym boku, w miejscu gdzie sie konczą żebra bardziej ku tyłowi, raz boli z przodu raz z tyłu, ból jest taki jakby zapierający dech .Nie wim co to moze byc, prosze m,nie jakos nakierowac, bylabym bardzo wdzieczna, pozdrawiam Ania
napisał/a: delinka79 2011-10-30 20:11
moze byc nerka , trzeba zrobic mocz badanie ogolne i usg brzuchaw celu oceny nerek
napisał/a: rafi26 2011-11-05 09:13
anpamo- i przeszlo ci? Pytam sie bo po 3-dniowej imprezie mam wlasnie taki ból pod lewa pacha w kierdunku plecow- tz. boli tylko gdy klade sie na lewa strone! Balem sie ze to trzustka ale raczej jakies zalapenie nerki od alkoholu!
napisał/a: anpamo 2011-11-05 19:42
wiesz.... to jest mysl... mnie te bóle zaczeły sie po imprezie, wypilam wtedy duzo wina. Obecnie nic nie boli, ale bylam u lekarza , dostałam skierowanie na usg i analize moczu, wynikow jeszcze nie zrobilam ... moze w przyszlym tygodniu P.S pije piwo dosc czesto , codziennie , co 2 dzien i po piwie mnie nie boli, tylko po winie....dziwne
napisał/a: rafi26 2011-11-06 00:03
mi dzisiaj obok tego boku, na watrobie pokazal sie siniak- spanikowalem i pojechalem do szpitala- wczesniej naczytalem sie w necie bo pilem kilka dni i wyszlo mi ze mam marskosc watroby- w zyciu nie bylem tak przestraszony! Na szczescie lekarz tylko spojrzal na te rany, dal zastrzyk przeciwbolowy stwierdzajac ze na pewno po pijaku zaliczykem orla i dal relanium na uspokojenie :) Zrobili mi EKG pobrali krew mocz itd i wyszlo im jestem jak mlody Bog ( no moze cisnienie za duze ale to z tej paniki) a ja sie juz na stole operacyjnym widzialem- wystarczylo polaczenie opisu choroby w necie i siniakami na ciele!! Ale na koniec stwierdzil tez ze na 10 takich jak ja 1 -2 zle konczy- takze na razie staje sie abstynentem !
Ps - z tej radosci zapomnielem ze tabletka za chwile przestanie dzialac i pare dni sie jeszcze pomecze !