Ból w lewym boku

napisał/a: agnieszka_ik1 2006-09-14 10:34
Bardzo proszę o pomoc. Boli mnie od kilku dni w lewym boku (pomiędzy pępkiem a biodrem) nie wiem czy jest to objaw konieczny do odwiedzenia lekarza? Znajoma powiedziała mi, że powinnam swoją dietę zamienić na lekkostrawną a objawy powinny minąć. Bardzo proszę o poradę.
napisał/a: Studentka CM 2006-09-15 17:24
Witaj podałaś bardzo ogólne informacje, dlatego też ciężko stwierdzić co Tobie dolega. Czy mogłabyś określić jaki to rodzaj bólu:ostry, tępy, kłucie? Czy w ostatnim czasie często się denerwowałaś, żyłaś w pośpiechu? Myślę że ten ból może być na tle nerwicowym. Może zauważyłaś u siebie jakieś dodatkowe objawy?[/b]
napisał/a: agnieszka_ik1 2006-09-20 14:13
Witaj.
Widzisz wcześniej o tym nie pomyślałam ale rzeczywiście, masz rację byłam kilka dni wcześniej podenerwowana, dodatkowo miałam problemy z sercem-odczuwałam kłucie w górnej, środkowej części klatki piersiowej. Po zażyciu "ACARD -u" przeszło. A później może do dwóch dni doszedł ból brzucha-tak jakby z przejedzenia-ale to nie był ból żołądka ani nie podbrzusza lecz tępy ból w lewym boku, który promieniował w prawą stronę. Trudno opisać ten ból ale czułam się tak jakby mnie ktoś mocno kopną. Utrzymywał się 5-6 dni stopniowo słabną.
Mimo wszystko poszłam do lekarza, dostałam skierowanie na badania i mam się zgłosić w tym tygodniu już z wynikami, jak będę już po wizycie napiszę coś więcej, a do tej pory dostałam tabletki powlekane, 50mg o nazwie: "TOLPERIS" .

Serdecznie pozdrawiam.