Ból w lewej pachwinie.

napisał/a: Miilena 2011-11-15 18:21
Witam.
Od kilku dni, mniej więcej 3-4 mam dziwne objawy. Najpierw były oznaki nudności, jednak nie doszło do wymiotów. Później pojawiło się dziwne \*bulgotanie\* w podbrzuszu, które trwa do dziś. Czuję to mniej więcej na takiej zasadzie, jak nerwoból, takie gwałtowne ruchy co jakiś czas, kilka pod rząd. Do tego te podbrzusze jest znacznie powiększone, nabrzmiałe. To samo mogę powiedzieć o piersiach które również są nabrzmiałe. Dodam, że podobne objawy miewam przed nadejściem miesiączki (z wyjątkiem tego bulgotania), jednak spodziewam się jej dopiero za około półtora tygodnia. Obawiam się, że mogą to być również objawy ciąży do której tak na prawdę dojść nie mogło, gdyż ostatni raz współżyłam z chłopakiem około dwa tygodnie temu. Mój chłopak był zabezpieczony i nawet nie doszło do wytrysku, także niemożliwe było połączenie naszych gamet. Wcześniej miałam w miarę regularną miesiączkę więc na pewno nie doszło do zapłodnienia. Na dodatek dziś, zaczęła mnie boleć bardzo lekko lewa pachwina i boję się, że tym "bulgotaniem" było bruzdkowanie zarodka a pachwina boli dlatego, że zarodek zagnieździł się w lewej ścianie macicy. Jednak wiem, że poszczególne etapy nie są aż tak widoczne i odczuwalne więc mam nadzieję że dotyczy to głównie przyczyn gastrologicznych lub mam problemy z układem wydalniczym .. może to bulgotanie przypuszczam więc, że w jelicie cienkim, spowodowane jest trudnością w strawieniu ciężkich pokarmów które ostatnio dosyć często jadałam? Jednak dlaczego mam nabrzmiałe podbrzusze i piersi no i to okropne \*bulgotanie\*, a przede wszystkim ból w lewej pachwinie? ?

Proszę o pomoc!
Milena.
napisał/a: wikam2 2011-11-15 18:36
Milenko mówisz, ze jesteś na 1,5 tygodnia przed @, która jest regularna.
Gdybyś była w ciąży w tej chwili nie byłby to jeszcze etap jakiejkolwiek implantacji.
Powiedz ile trwają cykle, który dc jest dzisiaj a w którym odbył się stosunek.
Oczywiście i tak zakładam, ze to dolegliwości tylko i wyłącznie gastryczne.
napisał/a: Miilena 2011-11-15 19:01
cykle trwają przeciętnie 28-29 dni, dziś jest 17 dc, a stosunek odbył się 6 dc.
Strasznie się niepokoję i od kilku tygodni jestem ciągle w stresie bo moja przyjaciółka zaszła w niespodziewaną ciążę, przy jednoczesnym stosowaniu środków antykoncepcyjnych, więc te objawy które mam tym bardziej nasilają mój stres.. :(
napisał/a: wikam2 2011-11-15 19:19
Przede wszystkim to nie objawy ciążowe.
Jesteś zapewne ledwie po owulacji.
Pamiętaj jednak, że współzycie zaraz po miesiączce może zakończyć się ciążą. To nie są dni bezpieczne.
A narazie - spokojnie! :)
napisał/a: Miilena 2011-11-15 19:27
takie wiadomości jak ta uspokajają :)
postaram się zmienić dietę i okaże się czy były to objawy gastryczne, ale jeżeli to nie ciąża to kamień z serca :)
dzięki!
napisał/a: wikam2 2011-11-15 19:40
Nie ma za co :)
Ale napisz jak się wyklarowała sytuacja u Ciebie :)
napisał/a: Miilena 2011-11-15 19:45
jeżeli nic się nie poprawi i tak planuję zrobić test w piątek, żebym była już w pełni spokojna.
Jeśli wyjdzie negatywny pójdę na badania i wtedy napiszę z jakimi wynikami wyjdę :)
chyba że test będzie pozytywny..