Ból w kostce jak po plaży

napisał/a: beginnerpoland 2006-08-24 17:15
Witam mam 16 lat i uprawiam akrobatykę. Niecały miesiąc temu spotkała mnie niemiła kontuzja polegająca na pęknięciu I kości śródstopia. Mam założoną szynę do końca tego miesiąca, ból ustaje i chyba wszystko jest ok (kontuzje mialem 9 sierpnia) Lekarz powiedział ze bedzie dobrze do końca miesiąca. Mam jednak pewien problem.

Gdy nie mam przy sobie kuli do chodzenia często stawiam stopę troszkę przekrzywioną na lewo aby nie narażac kości po prawej stronie na ucisk i tu pojawia się moje pytanie. Gdy ruszam stopą w prawo teraz odczuwam taki ból jaki ma sie po chodzeniu dlugi czas po plaży(po skosie) Czy to z biegiem czasu gdy zaczne normalnie chodzić samo zniknie? czy to jest jakiś rodzaj deformacjii stawu w kostce?;( ? Po ruszaniu nia troszke to pomaga ale mimo wszystko nie moge forsowac calej stopy i boje sie ze po zdjeciu szyny bede mial klopoty z prawidlowym treningiem ktory mam nadizeje bedzie mozliwy za dwa miesiące po zdjęciu szyny...Wie ktoś z państwa skąd pojawia sie ten ból? czy to jest do skorygowania? (wczesniej nie mialem problemów z bolem w kostce a'la chodzenie po plazy) Bardzo prosze o pomoc przeszukalem forum ale nie moge nic znalezc:(
napisał/a: plb1985 2006-08-26 19:31
ból jest raczej spowodowany urazem i pewnie zniknie po zdjęciu szyny i rehabilitacji