bol w kolanie

napisał/a: Kinia12 2010-02-09 17:57
Lekarka nie ściągała mi wody bo stwierdziła że jest jej mało, czy może się robić jej coraz więcej.?
napisał/a: dimedicus 2010-02-09 18:37
Może ale też nie musi.
napisał/a: Kinia12 2010-02-10 19:37
Gdy lekarka zbadała mi to kolano stwierdziła że w kolanie właśnie to wiązadło boczne przeskakuje i nadal jest nie stabilne, wypisała zwolnienie z wf do końca roku szkolnego. Wypisała też znów zabiegi rehabilitacji, fizykoterapii (takiej jak przedtem miałam) i do tego krioterapii(czy coś takiego).
Na czym w ogóle polega ta krioterapia, i powinna pomóc.?
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-02-10 19:59
To nic innego jak leczenie zimnem. Pewnie będzie to krioterapia miejscowa czyli będą Ci zamrażać to miejsce za pomocą specjalnego aplikatora.
Leczenie zimnem jest coraz bardziej rozpowszechnione i przynosi dość dobre wyniki.
napisał/a: Kinia12 2010-02-10 20:18
Czy to jest bolesne.? I czy to jest dobre dla wody(jest jej mało).?
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-02-11 07:34
Kinia12 napisal(a):Czy to jest bolesne.? I czy to jest dobre dla wody(jest jej mało).?


Bolesne nie jest, Czy jest dobre dla wody? widocznie lekarz nie widział przeciwskazań skoro zapisał Ci takie zabiegi.
napisał/a: Kinia12 2010-02-16 20:20
Jestem teraz po 2 zabiegu krioterapii i tych wszystkich innych.. Wczoraj po 1 zabiegu tak mnie bolało kolano że myślałam ze nie wytrzymam.. Dziś rano też, ale przeszło. Potem po zabiegu już troche mniej..
Czy ten ból był normalny.?
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-02-16 20:40
Każdy zabieg powinien przynosić poprawę.
O ból zapytaj osobę która wykonuje zabiegi, powinna dokłądnie Ci na to odpowiedzieć.
napisał/a: Kinia12 2010-02-27 16:56
Jestem już po wszystkich zabiegach po rehabilitacji, krioterapii i magnetroniku.. W 2tygodniu wiązadło mi prawie w ogóle nie przeskakiwało, po przed ostatnim zabiegu troszke bardziej no i teraz jest tak jak przedtem czyli przed zabiegami przeskakuje cały czas gdy zginam kolano i prostuje.. Czy to normalne, czy po prostu 1 seria nie wystarczyła.?
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-02-27 19:29
Kinia12 napisal(a):Jestem już po wszystkich zabiegach po rehabilitacji, krioterapii i magnetroniku.. W 2tygodniu wiązadło mi prawie w ogóle nie przeskakiwało, po przed ostatnim zabiegu troszke bardziej no i teraz jest tak jak przedtem czyli przed zabiegami przeskakuje cały czas gdy zginam kolano i prostuje.. Czy to normalne, czy po prostu 1 seria nie wystarczyła.?



Masz możliwość ponownej konsultacji lekarskiej?
napisał/a: Kinia12 2010-02-28 13:36
Mam dopiero termin na 16marca.. Wcześniej nie było terminów...:(
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-02-28 14:57
Czasami trzeba powtarzać kilka razy takie zabiegi, powiedz lekarzowi o swoich objawach i myśle że albo zaleci powoną rehabilitację albo skieruje na ponowne badania.