Ból w klatce piersiowej przy oddychaniu.

napisał/a: seriousik 2010-05-03 18:56
Witam.Mój problem wygląda następująco.Jestem krwiodawcą.ostatnio dzień po oddaniu krwi zaczęły mi dokuczać pewne dolegliwości.Chociaż myślę że oddanie nie ma tu nic do rzeczy.W pierwszy dzień do teraz mam uczucie tak jakby coś stało mi w gardle.Podczas przełykania śliny jedzenia czuje jakby coś tam było i nie chciało zejść jeśli by było to jakieś jedzienie czy coś w tym stylu.Później pojawiło się kłucie w klatce piersiowej przy oddychaniu,jedzeniu,piciu.Ból ten jest dość uciążliwy.I np. przy oddechu czuje także ból pod łopatkami.Wówczas zaczął sie też ból gardła.Taki jak np. anginie.Gardło było zaczerwienione.lecz dosyć nagle ten ból zniknął.Gardło było zaczerwienione.Od dwóch dni mam dziwny posmak w ustach coś jak trampek na kacu jednak nic nie piłem.Język ma dziwny kolor taki ciemno żółtawy przy jego końcu.To stanie w gardle tak mnie irytowało ze sprowokowałem wymioty myśląc ze jak oś tam siedzi to może sie tego pozbęde.Skutkowało to zwróceniem jakiejś ciemno czerwonej substancji ale w małych ilościach wraz z takim czerwonymi grudkami.Może to jedzenie niewiem i wyczuwam że szyja w dolnej części przy dotyku troche boli.To tyle.Troche sie rozpisałem hehe.Co to może być?Może to tylko jakieś przejściowe coś hehe ale wole spytać.Z góry dziękuje i pozdrawiam użytkowników.