Ból w dołku sercowym

napisał/a: alicja2003030 2009-01-19 16:34
Robilem USG,krew, mocz, OB,kal na krew utajona,krew na pasozyty - wyniki sa prawidlowe. Odczuwam bol w dolku sercowym z lewej i prawej strony pod zebrami, ciagle mi sie odbija a czasem przy tym cofa - bez wymiotow. Lekarze dwaj twierdza ze to ibs .Bralem duspatalin, bellergot, xifaxan, lanzul s i niewiele sie zmienia a sprawa trwa juz prawie trzy miesiace co jeszcze moge dla siebie zrobic aby zbyt pochopnie nie przyjac ze wszystko jest ok i nie robic nic. Do tego biore tez valerin bo jestem strasznie podminowany i roztrzesiony a to raczej nie jest pomocne.Naczytalem sie o roznych schorzeniach i zaczynam schizowac. Prosze doradzcie co dalej jak postepowac i co robic. Marcin
napisał/a: Wiola28 2009-01-20 11:44
Ja też choruję na żołądek od 6 lat z roku na rok jest gorzej. Przyjmuje leki które na jakiś czas pomagają. Jednak nauczyłam się przy tej chorobie tego iż nie wolno się przejmować i myśleć stale że się ją ma oraz myśleć o objawach jakie mi stale towarzyszą.Dlaczego?? Nerwy strasznie nasilają wszystkie dolegliwości żołądkowe, prawie w 70% czujesz się gorzej bo się tym gryziesz i denerwujesz. Zalecam spokój, nie czytaj bo chorobe wmówisz sobie sam. Co do tych objawów jakie opisujesz to zawsze występują u mnie na wiosnę i jesień biorę leki i mam spokój na rok. Ja miałam jednak inne leki.