ból

napisał/a: kulka4 2007-02-03 21:07
Mam 16 lat i ostatnio w szkole bolało mnie serce, tzn. przypominało to silne skurcze trwające przez 2-3 minuty. Do tej pory się to nie powtórzyło, ale wciaż czuje lekki ucisk z lewej strony klatki piersiowej, czasami pojawiają się lekkie skurcze. Czy powinnam się tym niepokoić
napisał/a: aniak238 2007-02-04 13:24
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania
napisał/a: kulka4 2007-02-04 13:30
Szczerze mówiąc to mnie nie zadowala. Mój problem polega na tym, że nie wiem, czy powinnam iść do lekarza, czy mnie nie wyśmieje.

Dodam jeszcze, że gdy dostałam ten "niby atak" strasznie spanikowałam
Może to śmieszne, ale już nawet myślałam, że umieram