ból ucha i gardła

napisał/a: natjusi 2009-06-15 16:01
Witam
Moje problemy zdrowotne zaczęły się w grudniu, zanikiem głosu, suchości w gardle pomógł Claritine 10 mg i wapno. Po miesiącu dolegliwość się powtórzyła znowu Claritine i wapno niestety już nie pomogło a objawy się powiększały lekka gorączka 38C, ból gardła, chrypka-zastosowano antybiotyk Doxycyclinum. Po miesiącu znowu miałam nawroty choroby straszna suchość w gardle migdałki opadnięte i uczucie zalegania czegoś w uszach bez temperatury, chrypka i wydzielina z gardła z rana a potem cały dzień. Dodam że za każdym razem choroba zaczynała się bólem ucha lewego(kłucie) dodam jeszcze że to ucho jest bardzo wrażliwe na chociaż by mały
podmuch wiaterku. Laryngolog zbadał mnie i stwierdził krzywą przegrodę nosową, uch w porządku i przepisał mi Xorimax 500 przez 10 dni ikrople do nosa Buderhin. Gardło nie boli, chrybka dalej jest i najgorsze jest uczucie tak jakby zatkania ucha coś mi przeszkadza i czasem kłuje. W gardle mnie drapie a na suchość używam Glasal. Czy może mam wykonać wymaz z gardła? Nie wiem co robić to przytłaczające.
Proszę o pomoc.