BÓL STOPY

napisał/a: jagaxl 2010-09-07 07:25
Witam ma od 3 tygodni ból stopy .Ból zaczął się od 2 palca z lewej strony niewiem jak sie nazywają .Nie skreciłam nogi anic w tym stylu ale od wczoraj ból poszedł do kostki i czuje jak bym miała naderwane ściegno i niewiem czy iści do lekarza czy nie .Brałam maście ale to nic niedało.stopa jest troche napuchnieta .pozdrawiam
napisał/a: augustyn888 2010-09-07 08:29
jagaxl napisal(a):Witam ma od 3 tygodni ból stopy .Ból zaczął się od 2 palca z lewej strony niewiem jak sie nazywają .Nie skreciłam nogi anic w tym stylu ale od wczoraj ból poszedł do kostki i czuje jak bym miała naderwane ściegno i niewiem czy iści do lekarza czy nie .Brałam maście ale to nic niedało.stopa jest troche napuchnieta .pozdrawiam


Czy miałaś kiedy robione badanie krwi na kwas moczowy?Jeśli ból występuje samoistnie to może to być problem dny moczanowej.Zaczyna się to właśnie od bólu w palcu u nogi tyle tylko że w dużym,i występuje opuchlizna.
napisał/a: jagaxl 2010-09-07 12:14
zibi4 napisal(a):
jagaxl napisal(a):Witam ma od 3 tygodni ból stopy .Ból zaczął się od 2 palca z lewej strony niewiem jak sie nazywają .Nie skreciłam nogi anic w tym stylu ale od wczoraj ból poszedł do kostki i czuje jak bym miała naderwane ściegno i niewiem czy iści do lekarza czy nie .Brałam maście ale to nic niedało.stopa jest troche napuchnieta .pozdrawiam


Czy miałaś kiedy robione badanie krwi na kwas moczowy?Jeśli ból występuje samoistnie to może to być problem dny moczanowej.Zaczyna się to właśnie od bólu w palcu u nogi tyle tylko że w dużym,i występuje opuchlizna.

Niemiałam żadnych badani bo sie zastanawiam czy iści do lekarza bo nie skrenciłam tej nogi
napisał/a: augustyn888 2010-09-07 13:17
jagaxl napisal(a):
zibi4 napisal(a):
jagaxl napisal(a):Witam ma od 3 tygodni ból stopy .Ból zaczął się od 2 palca z lewej strony niewiem jak sie nazywają .Nie skreciłam nogi anic w tym stylu ale od wczoraj ból poszedł do kostki i czuje jak bym miała naderwane ściegno i niewiem czy iści do lekarza czy nie .Brałam maście ale to nic niedało.stopa jest troche napuchnieta .pozdrawiam


Czy miałaś kiedy robione badanie krwi na kwas moczowy?Jeśli ból występuje samoistnie to może to być problem dny moczanowej.Zaczyna się to właśnie od bólu w palcu u nogi tyle tylko że w dużym,i występuje opuchlizna.

Niemiałam żadnych badani bo sie zastanawiam czy iści do lekarza bo nie skrenciłam tej nogi


Jeśli ten ból sprawia zbyt duży dyskomfort,to sądzę że można by było iść do lekarza.Po co niepotrzebnie cierpieć.Bóle stóp czy palców mogą mieć zupełnie inne podłoże niekoniecznie tylko od skręcenia.Jeśli nie było skręcenia czy uderzenia to taki ból jest tym bardziej zastanawiający.Może to mieć takie podłoże o którym pisałem,może to być również reumatyczne itp.Pozdrawiam.