ból serca i drętwienie lewej ręki

napisał/a: haniaaxx 2013-11-01 17:48
Witam, od ponad miesiaca boli mnie serce i od 4 dni zaczelam odczuwac dretwienie lewej reki.. mialam robione usg serca i wyszlo tylko ze mam tachykardie, badanie holtera -pojedyncze przedwczesne pobudzenia komorowe,badanie krwi wszytsko wporzadku do tego jeszcze zle sie czuje, slabo i silnie bolaca glowa.. czy ktos moze doradzic jakie dalej mozna zrobic badania lub moze ktos juz ma podobne objawy i moze przyblizyc co to moze byc ?
napisał/a: ~Anonymous 2013-11-01 18:04
Jeśli występuje drętwienie,mrowienie w ramionach dłoniach to jest to objaw problemów z kręgosłupem. Pozdrawiam.
napisał/a: haniaaxx 2013-11-01 18:27
Ale jesli to od kregoslupa to czy bol serca mogl przy tym byc caly czas ?Dodam ze juz od tego mam zle samopoczucie tak jakby nudnosci i bol glowy...
napisał/a: ~Anonymous 2013-11-01 18:57
Jak najbardziej jeśli występują uciski na nerwy mamy wrażenie bólu umiejscowionego w okolicach serca,łopatki,ramienia,szyi,głowy. Również nerwica powodująca stałe napięcia organów może się w ten sposób objawiać. Jednak uczucie drętwienia tak jak pisałam wskazuje na kłopoty z kręgosłupem.
napisał/a: haniaaxx 2013-11-01 19:03
W takim razie jak w tym wypadku czym bym mogla te objawy chociaz troche zniwelowac ?
napisał/a: ~Anonymous 2013-11-01 19:59
Z całą pewnością ćwiczenia pod okiem fizjoterapeuty ale trzeba wcześniej zrobić Rtg by się upewnić w jakich miejscach występują problemy.