bol przy stosunku

napisał/a: cariina 2006-12-04 23:12
witam mam pytanie od dluzszego czasu odczuwam bol szyjki macicy (tak mysle ze sz.m) przy stosunku i juz w czasie podniecenia. wogole nie mam ochoty na seks, mam juz 1,5 roczne dziecko, meza. jest mi ciezko z tego powodu i wiem ze bardzo ranie meza. dlaczego czuje bol? do tego dwa dni temu wyczulam u siebie taki guzek po prawej stronie na szyji troche za uchem, nisko jest twardy, na dwa palce , nie rusza sie, nie boli czuje twrade pod skora jak dotykam dodam ze nie mam zadnej infekcji od lat nie chorowalam nawet kattaru nie mialam a tu nagle takie cos! co to moze byc? czy ktos moglby mi odpowiedziec?
napisał/a: justa155 2006-12-05 19:30
nie umiem ci z tym doradzic powiem tyle ze mialam cos podobnego jednak po jakims czasie to przeszlo a ja sama bylam u ginekologa jednak nie wspomnialam o tym, nie mialam oczywiscie guzka ale bole dawaly sie we znaki co czesto bylo przyczyna przerwania stosunku
napisał/a: cariina 2006-12-05 22:35
witam dziekuje za odpowiedz ja tez bylam u ginekologa nic nie powiedzialm o bolu a czy tobie samo przeszlo juz jest dobrze? a czy mialas nadzerke?
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2007-03-02 17:05
oj dziewczyny dlaczego nie powiedzialyscie nic lekarzowi kazdy szczegol moze mu pomoc zdiagnozowac co wam jeszt