Ból przy pępku - jak uchronić się przed skalpelem.

napisał/a: Rosa250 2015-04-12 15:11
Jest to mój drugi "napad" bólu, który objawia się bólem w okolicy pępka, kilkudniowy. W pierwszym dniu brzuch robi się opuchnięty, brak stolca, gazy koszmarny ból wzdłuż pępka. Potem biegunka. Następnie tkliwość całego podbrzusza. Niemożność chodzenia.
Za pierwszym razem pojechałam na SOR z badań wyszło, że mam pełno płynu w miednicy małej, przy śledzionie oraz pętlę jelita cienkiego. Lekarze po całodniowej obserwacji (i chęci operowania bez dalszych badań) wypuścili mnie stwierdzając, że jak napad się pojawi powtórnie to mam przyjść i będą ciąć. Jedyne badania jakie miałam to usg i krew. To był listopad 2014.
Wczoraj znów miałam atak. :( Tym razem nie pojechałam na SOR ponieważ tam powiedzieli, że będą ciąć. A gdzie badania?
Jutro idę do lek. pierwszego kontaktu. Wiem, że będzie chciał mnie "położyć". Za nim to zrobi chciałabym prosić o pomoc jakie badania mogłabym zasugerować lekarzowi, a co mogłoby mnie uchronić przed skalpelem? Nikt nie wie co mi jest a nie chce mi zlecić badań :( . Cały czas sugerują operację :(