Ból przy dotyku korony żołędzia

napisał/a: aleksander1985 2013-05-01 09:20
Witam

Tak jak w temacie, odczuwam klujący ból gdy dotykam koronę żołędzia oraz wędzidełko. Ponad 2 lata temu miałem zabieg usunięcia stulejki choć u mnie problem polegał na tym, że żołądź był całkowicie odsłonięty, jedynie do końca nie rozwijał się napletek. Teraz po tych dwóch latach skóra, która się odsłoniła na trzonie penisa jest bardziej delikatna i jest cieńsza w stosunku do pozostałej części trzonu penisa. Dodatkowo zauważyłem nadwrażliwość korony żołędzia. Byłem z tym u lekarza i powiedział mi, że wszystko jest ok. Stanu zapalnego nie widzi a że miejsce to jest bardziej czerwone to nie mam się co martwić. Umyć się "normalnie" nie mogę bo zaraz czuję to kłucie przy stosunku oralnym wszystko mnie boli i co dziwne, kiedyś nie miałem z tym większych problemów. Co mam robić? bo już sam co jest ze mną nie tak. Próbowałem chodzić z odsłoniętym napletkiem ale mało zdawało to egzamin.

Proszę o informację, czy wszystko jest w porządku bo naprawdę się zaczynam martwić
napisał/a: ~Anonymous 2013-05-02 14:18
Mozna sprobowac zastosowac kremy dzialajace miejscowo -znieczulajace,ale minusem jest to iz mozna nie odczuwac jak wczesniej mocnych doznan podczas pieszczot ,stosunkow podczas jego stosowania,ale nadwrazliowsc i bol powinien minąć.