Ból prawej pachwiny

napisał/a: Arturless 2016-01-13 23:22
Od pół roku borykam się z bólem w prawej pachwinie. Byłem kilka razy u internisty, urologa, ortopedy i chirurga. Miałem wykonane zdjęcie RTG, USG jąder i jamy brzusznej. Czuję że ból stopniowo się nasila a lekarze nie są w stanie mi pomóc. Pierwsze bóle w prawej pachwinie czułem podczas stanie na baczność przez dłuższy czas ok 0,5h - 1h. Ból trwał ok 1tygodnia i zanikał. Pojawiał się także podczas większego wysiłku. W tej chwili boli mnie cały czas i sprawia mi duży dyskomfort podczas pracy. Na zewnątrz podczas bólu zauważyłem że prawe jądro jest troszkę większe, ale na USG jąder stwierdzono że wszystko jest OK. Ból jest promieniujący - myślę że jest to ból o charakterze nerwobólu. Wszyscy lekarze wykluczają przepukline. W tej chwili jestem umówiony po raz kolejny na USG jamy brzusznej - zobaczymy co będzie. Czy ktoś ma pomysł z jakim specjalistą mam się umówić albo jakie badania wykonać by zdiagnozować problem?
napisał/a: Arturless 2016-01-20 13:56
Byłem wczoraj na USG jamy brzusznej i jak zwykle wszystko jest dobrze. Ból w pachwinie nadal jest i ciężko mi jest znaleźć źródło bólu. Proszę o pomoc osoby które może spotkały się z taką dolegliwością o nakierowanie mnie na właściwą diagnozę.