Ból prawego jądra.

napisał/a: GlamRap 2013-12-20 20:05
Witam, mam taki delikatny problem.
Boli mnie prawe jądro, a dokładniej tak jakby pod jądrem przy dotykaniu .
Ból jest pulsujący, zaczęło się od tego, że odczuwałem kilka dni temu lekki dyskomfort z dym związany, wczoraj ból odczuwalny był dużo bardziej, przez dzisiejszy dzień go nie odczułem aż do tego momentu.
Znowu jest pulsujący.
Dodam, że jestem lekko przeziębiony .
Czy to jest efekt przeziębienia? A może po prostu efekt włożenia na dosłownie 30 minut zbyt ciasnych spodni .
Co mam z tym zrobić, proszę o w miarę szybkie odpowiedzi, ponieważ na święta chciałbym być już zdrowy :)
napisał/a: GlamRap 2013-12-22 01:28
Potrzebuje rady, może ktoś odpowiedzieć?
napisał/a: ~Anonymous 2013-12-22 15:43
Czy w ostatnim czasie doszlo do jakiegos urazu? rozumiem ,ze boli jadra przy dotykaniu,tak? czy wyczuwalne sa jakies guzki? jadro ma inny kolor? jest powiekszone?czy masz problemy z ukladem moczowym?jakas infekcja lub dolegliwosci? czy bol promieniuje na inne czesci ciala? czy wspolzyjesz?no i sprawa tych obcislych spodni byc moze bielizny(??)
napisał/a: GlamRap 2013-12-22 20:18
Nigdzie się nie uderzyłem, nie doszło do urazu, jądra nie są powiększone, nie zmieniają także koloru.
Guzków żadnych nie wyczuwam, przy dotykaniu bolało na początku, teraz już nic nie odczuwam jak dotykam.
Boli sporadycznie, po prostu raz występuje ból, a raz nie.
Jest pulsujący, promieniuje wyżej, podczas oddawania moczu nie czuję bólu.
Chodzę przeważnie w spodniach, które są luźne w kroku, noszę także luźnie bokserki.
napisał/a: GlamRap 2013-12-26 19:02
W poniedziałek byłem u lekarza, dostałem skierowanie do urologa, więc szybko się do niego udałem ;)
Zostałem obejrzany i przepisano mi antybiotyk, który mam brać 2-3 razy dziennie.
Jutro idę na kontrolę ;)
Wyczytałem w internecie, że przez zapalenie jąder może dojść do bezpłodności, a ja jestem dosyć młody, nie mam nawet 18 lat;/
napisał/a: ~Anonymous 2014-01-04 13:05
Nie ma co juz myslec o bezplodnosc,zapalenia sie zdarzaja i z reguly dzieki dobrym leczeniu ustepuja.