Ból prawego biodra - najbardziej dokuczliwy rano po wstaniu.

napisał/a: razal 2011-06-06 09:41
Witam wszystkich.
Szukam informacji, co może mi dolegać? W związku z bólem biodra.
Mam prośbę o ewentualne sugestie.

Problem trwa od ok. 5 miesięcy. Jest to ból w okolicy pośladkowej prawego biodra.
Na co dzień normalnie funkcjonuję gram w tenisa i chodzę na basen i w niczym mnie to nie ogranicza. Sam ból najbardziej jest odczuwalny z samego rana jak wstaję z łóżka, muszę trochę to ‘rozchodzić’ i jest w miarę normalnie. Po ‘rozchodzeniu’ ból się pojawia, ale tylko w określonych pozycjach (np. siad po turecku, zamach nogą jak do kopnięcia piłki). Ból pojawia się i jest dosyć dokuczliwy (takie rwanie) jak leżę na plecach i potrzebuję podnieść tułów w celu obrócenia się na bok. Wtedy jest najbardziej intensywny ból.

Byłem ostatnio u lekarza rodzinnego, który po krótkiej weryfikacji przepisał 10 x zastrzyki z witaminy B12, 10 x zastrzyki z Olfen 75, dodatkowo Mydocalm i 1 x Nimesil. Po trzech dniach terapii tymi lekami nie odczuwam żadnej poprawy. Jeszcze 7 dni i może coś się poprawi. Bardzo to jest dokuczliwe, jestem młody i wszyscy dziwnie na mnie patrzą jak dosłownie kuleję przy wstawaniu, nie potrafię tego ukryć, z kolei jak pochodzę trochę to jakby mi nic nie było.

Ktoś może spotkał się z podobnymi objawami… Może coś doradzić? Z góry dzięki!