ból pośladka

napisał/a: judytak88 2013-08-14 20:22
Witam dziwny tytuł bo nie potrafię sprecyzować mojej dolegliwości. Od 2 dni boli mnie coś w okolicy pośladka-bardzo niskiego dołu kręgosłupa przy określonych ruchach prawej nogi. Ból ten pojawia się tylko i wyłącznie przy konkretnych ruchach. Przy chodzeniu nie czuje tego, zaś przy wstawaniu , przy siedzeniu, podczas przekręcania się na bok. Mam 2 miesięczne dziecko i wydaje mi się że powodem jest to iż ma kolki obecnie i muszę często mieć go na rękach długo czekać aż mu sie odbije itp. Wydaje mi się że nadwyrężyłam sobie coś właśnie przez to bo zawsze wstaje z łóżka prawą nogą i wstawałam z dzieckiem tak jednocześnie, ponadto ból pojawia się w wielu pozycjach w których do tej pory zajmowałam się małym, tj trzymanie na beknięcie, podnoszenie, itp. Dodatkowo jak napisałam ból pojawia się także przy schylaniu się i braniu dziecka na ręce z niskiego miejsca. Staram się unikać pozycji bólowych chociaż czasami ból jest nie do wytrzymania i wtedy nie mam niekiedy wpływu na zachowanie równowagi czy inaczej mówiąc lecę w dól, a czasami jest znośny zależy o jaki konkretnie ruch chodzi. Nie ma co ukrywać jednak ze przy maluchu z kolkami nie da sie odpocząć i nie nadwyrężać się , co mogę zrobić by sobie ulżyć i co to jest?
napisał/a: ~Anonymous 2013-08-15 09:20
Rwa kulszowa. Pozdrawiam.
napisał/a: JacobS2 2013-08-15 13:15
Albo to co kolega wyżej stwierdził albo nowotwór. Udaj się do lekarza, gdybaniem nigdy nic się nie osiągnie :) Pozdrawiam
napisał/a: ~Anonymous 2013-08-15 20:51
JacobS2 napisal(a):Albo to co kolega wyżej stwierdził albo nowotwór. Udaj się do lekarza, gdybaniem nigdy nic się nie osiągnie :) Pozdrawiam


Koleżanka jak by kto pytał... Nie straszmy już jakimiś "tworami"....
napisał/a: Ell 2013-08-16 09:01
jakob ogolnie widze, ze lubi straszyc tworami...