Ból pomiędzy żebrami a biorem

napisał/a: kanon2 2014-09-21 12:46
Witam
Od wczoraj czuję ból głowy z którym położyłam się spać. Wstałam z rana ból głowy nie ustąpił i doszedł ból pomiędzy żebrami a biodrem. Na początku była to lewa strona teraz doszła też prawa. Cały czas czuje, że zbiera mnie na wymioty.
Nigdzie nie mogę odszukać na to pytanie odpowiedzi. Proszę o pomoc
napisał/a: Konstans 2014-09-22 09:48
Hej,
jak się teraz czujesz? Ból promieniuje nadal czy ustąpił? A głowa?
Takimi symptomami bywa, że rozpoczyna sie atak rwy ale nie słyszałam o towarzyszącym temu mdłościom. Choc ból głowy występuje.
Może bierze Cię przeziębienie lub ból głowy i nudności, kłucie spowodowane są czymś ze str. uk. pokarmowego (zatrucie, nietolerancja, zła praca narządów). Często jak bolą narządy wewnętrzne to odczuwamy znaczny dyskomfort ze str. pleców, łopatek.
Za mało podałaś informacji. Bo mam rozumieć , ze to tak nagle, bez wyraźnej przyczyny wszystko się zaczęło?
Może coś zjadłaś? nie wyspałaś się? nadwerężyłaś się?
Pozdrawiam.
napisał/a: kanon2 2014-09-22 22:36
Witam,
Dziękuję za odp.
Dzisiaj z rana ból głowy ustąpił chociaż wczoraj wieczorem się zaostrzył ale bez nudności a i doszedł kaszel bez bólu gardła... Z rana jedynie lekkie kłucie po bokach - bez bólu głowy.
Pojawiło się to 3 dni temu. Najpierw ból głowy przez cały dzień z którym jak pisałam wcześniej położyłam się spać. Pojawiło się no nagle bez jakiś powodów. Dyskomfort był przy ruchy - wtedy bolało mocniej i nudności były bardziej odczuwalne... Jeżdżę do pracy rowerem - to jedyny wysiłek fizyczny. W pracy dużo stoję...
napisał/a: Konstans 2014-09-23 14:51
Może to z przemęczenia? może Cię przewiało? Teraz nie ma wokół mnie zdrowej osoby, no prawie :) Większośc zainfekowana, więc może i Ciebie dopadło ?
Jeśli masz wrażenie, ze te bóle nie mają nic wspólnego w jelitami/żołądkiem to posmaruj sobie bolące miejsca maścią rozgrzewającą, połóż się, wylez, wypocznij.
Jeśli to innego rodzaju bóle, to pisz dalej. Będziemy koncypować ;)
Pozdrawiam.