ból podniebienia

napisał/a: magda19891 2009-12-28 16:36
Mam problem. boli mnie jedna strona podniebienia. boli tylko przy dotknietiu jezykiem lub podczas jedenia, gdy jedzenie dotknie tego miejsca. bol zaczal sie ok 1,5 miesiaca temu...rozpoczal sie gdy mialam zapalenie gardla. lekarz pierwszego kontaktu stwierdzil, ze tak sie czasem dzieje przy zapaleniu gardla. choroba przeszla, bol zostal. dentystka powiedziala, ze nie widzi tu zwiazku z zebami, ani ze nie widzi zadnych zmian w wygladzie podniebienia. boli jednak nadal. moje pytanie brzmi, czy ktos moze mi powiedziec skad to sie moglo wziac...oraz czy to moze byc torbiel podniebienia? moj tata mial niedawno torbiel podniebienia...mowi ze mial podobne objawy...dzis mi o tym powiedzial...jutro ide do laryngologa...jednak dzis strasznie sie denerwuje, ze to jednak ta torbiel..nie moge sobie znalezc miejsca wiec pisze. bardzo prosze, jesli ktos zna sie na rzeczy niech napisze czy to jego zdaniem nastepstwo tego zapalenia gardla, czy objaw torbiela. mam nadzieje, ze wchodza tutaj tez jacys specjalisci...bardzo prosze o odpowiedz.