Bol podbrzusza

napisał/a: jinx 2015-04-11 07:20
Witam. Od 1.5 miesiaca mam bol podbrzusza, na gorze kosci lonowej, nasilajacy sie przy dotyku, promieniujacy do pachwiny i rownolegle do plecow. Bylam u lekarza, najpierw uwazano, ze to cos z ukladem rozrodczym, ale po 2 badaniach usg wykluczono. Bralam antybiotyk na zapalenke jajnikow, ktorego nie bylo. O dziwo antybiotyk pomogl i bol minal, pojawial sie taki lekki bol co jakis czas, ktory zaraz mijal. Teraz bol powrocil, lekarz dal skierowanie na ob, crp, mocz i morfologie, ale wyniki beda w poniedzialek. Ja nie wiem co mi jest, w miejscu bolu wyczuwam 2 zgrubienia, lekarz mowi, ze to moga byc wezly chlonne, bo czasem sie powiekszaja. Moja mama mowi, ze moze mam piasek w nerkach lub przewodzie moczowym, inny lekarz zasugerowal, ze te guzki to przepuklina (to chyba malo prawdopodobne, bo nie znieksztalca mi powlok brzusznych, nir jest to miekkie), ostatnio zauwazylam ,ze mam dziwne stolce, niby zaparcie, ale stolec raczej miekki. Z oddawaniem moczu nie mam problemow. Czasem mam wrazenie, jakby na jego powierzchni cos sie unosilo, jakis sluz, piana? Zastanawiam sie, co mi jest, czy moze ktos mial podobnie? Juz nie wiem co mam robic ;(