Bol podbrzusza - okolica łonowa

napisał/a: jinx 2015-04-07 17:37
Witam. Od 1.5 miesiaca z kilkuniowmymi przerwami boli mnie podbrzusze, szczegolnie przy dotyku. Najpierw 1 tydzień bolało mnie dosyc mocno, promieniujac do kregoslupa. Lekarz rodzinny dal antybiotyk na zapalenie przydatkow , ale ginekolog je wykluczyl mowiac, ze nie ma zadnych ginekologicznych problemow. Potem przez miesiac od czasu do czasu pobolewalo mnie w podbrzuszu, jakos nie duzo, taki jakby skurcz i tyle. Dzisiaj bol powrocil, boli przy chodzeniu, promieniuje do pachwiny, krzyza, czuje taka sztywnosc biodra, a w podbrzuszu, w miejscu bolu (boli nadal przy dotyku) czuje takie zgrubienie, guzek? Cos takiego, czego nie ma symetrycznie po drugiej stronie. 1.5 roku temu mialam robione USG jamy brzusznej i bylo ok, miesiac temu USG ginekologiczne tez bez zmian. Myslalam, ze moze to zespol jelita drazliwego, ale czy to by bolalo przy dotyku? Poza tym w IBS przynosi ulge wybprozenienie, a u mnie to raczej bez zmian. Mam wrazenie, ze bol sie nasila, jak dotykam, ugniatam i macam to miejsce. W czwartek mam kolejna wizyte u lekarza. Przyznaje, ze juz nie wiem co rbic. Tabletki na ten bol malo co pomagaja. Dodam, ze boli mnie tam wlasnie jak napinam miesnie, np. Podczas wyprowniania. Obawiam sie, ze to cos powaznego. Prosze o pomoc, co to moze byc?