Ból pod blizną po appendektomii

napisał/a: Wyrostek 2014-07-18 01:08
Witam. 11 dni temu miałem operację usunięcia wyrostka robaczkowego, rana pooperacyjna ładnie się goi, nie ma zaczerwienienia, z dnia na dzień jestem coraz bardziej sprawny, jem już prawie wszystko co jadłem przed operacją, normalnie się załatwiam, ogólnie samopoczucie dobre. Jest tylko jedna rzecz która nie daje mi spokoju, a mianowicie ból pod szyciem (nici miałem ściągane 3 dni temu) nad pachwiną. Ból występuje tylko wtedy gdy naciśnie się na to miejsce, ale powoduje dyskomfort przez niemal cały czas,czasem nawet lekko zaszczypie mnie w tych okolicach. Ból jest średni, niepromieniujący, kłujący. Nie ma żadnego wybrzuszenia jak na zdjęciach pokazujących przepuklinę, nie wiem kiedy pojawił się ból, czuje go dopiero od 2 dni (wcześniej byłem przez kilka dni na przeciwbólowych, i nie przeciążałem organizmu, ani nie dotykałem specjalnie tamtych miejsc. Dodam że cięcie było powiększane ze względu na schowanie wyrostka za kostnicą(?) (nie wiem czy dobrze usłyszałem). Z góry dziękuję za odpowiedzi.
napisał/a: Wyrostek 2014-07-19 22:05
Http://imgup.pl/di/NHBW/20051115025321.jpg tu jest szybki rysunek przedstawiający sytuację, czerwone to miejsce występowania bólu.
napisał/a: Montgomery 2014-07-20 08:18
Wyrostek napisal(a):schowanie wyrostka za kostnicą(?) (nie wiem czy dobrze usłyszałem).

Źle usłyszałeś, powinno być "schowanie wyrostka za kątnicą".