Ból po usunięciu, suchyzebodół

napisał/a: karolajn911 2013-06-24 15:00
Witam
Miałam usuwaną dolną piątke oczywiście cała się połamała znieczulenie wogole niedziałało. Nie muszę już pisać jak mnie bolało wszystko po. No ale własnie w tym tkwi problem dwa dni po usunięciu zęba udałam sie znowu do stomatologa założył mi jakiś opatrunek i powiedział ze to poinno pomóc. Właśnie ale nie pomogło! Ciagle mnie bolało przy ucisku bolała mnie i 4 i 6 dodam ze w 6 mam niby mały ubytek. Tak wiec dziś już niedziałały zadne tabletki poszłam znowu do stomatologa założył mi kolejny opatrunek i twierdzi ze o boli mnie 6 i ze jest do kanałowego leczenia oczywiscie prywatnie bo nfz nie refunduje od 600 zł w górę. udałam sie do nastepnego stomatologa stwierdził ze boleć mnie pewnie boli ta "dziura" po 5 i mam przeczekac do piatku ze opatrunek powinien działać i przestac boleć. Ze w 6 jest mały ubytek i ze delikatnie moze boleć ta 6 i ze raczej nie jest do kanałowego leczenia dodała oczywiscie ze kazdy dentysta pragnie teraz leczyc zeby kanałow z oczywistych względów. I teraz nie wiem sama co mnie boli. bolec bolało nikt nie chce mnie przyjac dodam ze jak go wyrwe to nie bede miała ani 7 ani 6 ani 5.