Ból po operacji

napisał/a: Marta 35 ;) 2016-02-11 00:25
Witam mam pytanie odnosnie szwow.Mialam operacje przepukliny kregoslupa a dokladnie odcinka lędzwiowego Operacja odbyla sie na terenie Uk i moje pytanie jest takie ze po tyg mialam zdjete szwy a 2 dni przed ich zdjeciem zaczelam czuc dyskomfort w okolicy naciecia Obecnie bol sie nasila ze nie moge lezec na plecach nie moge siedziec na krzesle opierajac plecy Pielegniarka ktora zdejmowala szwy mowila ze z 1 czesci naciecia jest wyciek i mam wrocic na kontrol co mam zrobic kiedy bol jest mocniejszy z dnia na dzien oraz boli bardziej palce u stopy i udo oraz pieka posladki
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-02-11 06:14
I oczekujesz, że przez internet ktoś Ci powie z czym związany jest ból? Musi Cię zobaczyć lekarz, który wykonywał operacje i tyle. Tutaj nie ma co po forach pytać.
napisał/a: Marta 35 ;) 2016-02-12 02:28
Niestety mieszkam w Uk a tutaj nie jest takie latwe dostac sie ponownie do neurochirurga bo GP czyli lekarz rodzinny wypisuje skierowania Po 2 w Uk jest tak ze na wszystko jest paracetamol nie ma innych lekow.A pomocy to szukam gdzie sie da Czyli moze mial takie same doswiadczenia i to moze nie jest tak grozne jak mi moze sie wydaje