Ból po lewej stronie pod żebrami.

napisał/a: andrzej4351 2015-03-31 09:42
Od jakiegoś czasu boli mnie lewy bok zaraz pod zebrami. Bol nasila się mw nocy gdy spie na lewym boku ,musze wstać trochę pochodzić ipolozyc się na prawym boku. Od 34 lat jestem bez nerki roponercze nerke usunięto Badania ogolne wychodzą dobrze ,USG nie pokazuje zmian ,kolanoskopia wykonana 10 marca prawidlowa zastawka Bauchina iujscie wyrostka robaczkowego. Wzastepnicy polip 4mm usunięto w odbytnicy dwa białawo przeswitujace polipy 2i3mm usunietopoza tym nie stwierdzono patologii w zakresie blony śluzowej. Haustracje prawidłowe. Nefrolog nie wyraza zgody na kontrast nerki ,zbyteczne obciążenie ,przy dobrych wynikach.Bol i pieczenie odczuwanie ciepla w bolącym miejscu.powtarza się co noc w cioagu dnia gdy chodze zapominam ze boli.Zazywam NIMESIL 2 razy dziennie.Lekarz pierwszego kontaktu nie umie mi pomoc. może ktos mi doradzi i pokieruje.
napisał/a: Konstans 2015-03-31 20:04
Hej,
chciałabym Ci pomóc ale nie mam tu wiedzy :(
Wiem natomiast jedno, ze wszystkie niemal choroby biorą się ze złej diety. Oczywiście dochodza czynniki genetyczne, obciązenia, inne. Niemniej, jeśli rodzimy się zdrowi, chorujemy w wyniku czegoś.
Może zastosuj odpowiednią dietę, która oczysci organizm, odkwasi, wzmocni i odzywi.
Nie wiem co jesz?
Takie bóle, które pojawiaja sie w godzinach nocnych to jednak wskazują złą pracę narządów. Wyniki masz w normie, co nie znaczy, ze wszystko działa jak należy. Moze zaburzony jest detoks? brakuje Ci jakichś składników? masz nadmiar toksyn?
Przyczyn moze byc wiele.
Pozdrawiam.