ból pleców w srodkowej części, kłopoty z oddychaniem

napisał/a: agnieszka75 2008-12-29 09:41
Witam,
Mam taki problem...Stało się to wczoraj..nagle. Siedząc na krześle poczułam nagle ból pleców, w środkowej jego części-po obu stronach. Mam kłopoty ze schylaniem się. W nocy kiedy spałam- kłopoty z przewracaniem na drugi bok, do tego kiedy odczuwam ten ból, mam kłopoty z oddychaniem. Nie odczuwam kłopotów z moczem-może jedynie ma bardziej intensywny żółty kolor i trochę częściej chodzę go oddawać. Wczoraj i dziś stan podgorączkowy 37,2. Co to może być, czy to nerki? Jak mogę sobie pomóc? czy pomoże jakaś maść rozgrzewająca? Proszę o pomoc...
napisał/a: terka33 2008-12-30 08:39
Agnieszka jak się czujesz?Czy nadal masz te bole?Żeby się upewnić czy to nerki to trzeba zrobic badanie moczu skierowanie wydaje lekarz 1 kontaktu lub platne nie orientuję się ale to niedrogie badanie.NIe bagatelizuj tylko lecz się ,odezwij się jak sobie radzisz!Powodzenia)
napisał/a: agnieszka75 2008-12-31 09:06
Cześć:)dziękuje za zainteresowanie:)plecy dalej mnie bolą...nie mam też gorączki. Nie jest też już tak ,że przy każdym oddechu czuję bół. Ból jest owszem, ale taki mniejszy.Wziełam paracetamol i posmarowałam plecy maścią rozgrzewającą. Przebywam poza granicami kraju w NL, nie mam tu kontaktu z żadnym polskim lekarzem, stąd moja wizyta na forum. W Polsce już dawno byłabym u lekarza.Niestety tutaj często jest tak ,że po wizycie u lekarza odsyłają właśnie z takim tylko paracetamolem. Więc wygrzewam te plecy,być może przeziębiłam je ...(?)...Zyczę wszystkim forumowiczom Wszystkiego Dobrego na Nowy Rok!! Duuużo zdrówka:)
napisał/a: terka33 2008-12-31 10:31
Witam!!Dobrze robisz smaruj się maściami rozgrzewającymi cieplo się ubieraj bo jak nie nerki to możesz mieć od kręgosłupa,więc na wszystko jest to dobre.Dbaj o zdrowie o ile to możliwe bo "każdy jest lekarzem dla siebie"od odżywiania od trybu życia dużo zalezy.Zycze dużo zdrowia i zadowolenia w Nowym Roku.Pozdrawiam)