Ból plecow przy oddychaniu

napisał/a: JJu7h 2011-10-02 11:54
Witam, mam 21 lat i niedawno zwrocilem uwage na dziwne bole plecow. Bol pojawia sie przy glebokim wdechu nad lewa lopatka. Jest taki klujacy, przeszywajacy. Od niedawna mam tez wrazenie ze momentami ciezej mi sie oddycha. Mam problemy z sennoscia, napady leku, dodatkowe bicie serca i w ogole jestem jakis zmeczony i ciagle niewyspany (to pomijam bo jestem hipochondrykiem i sa to prawdopodobnie objawy nerwicy) a ostatnio mialem troche zmartwien no ale wroce do tematu. Chce jeszcze dodac,ze od miesiaca chodze na silownie i cwicze na dosc sporych ciezarach wiec moze to ma jakis wplyw na te bole przy oddychaniu. co o tym myslicie ? troche mi glupio isc do lekarza z taka bzdura
djfafa
napisał/a: djfafa 2011-10-02 17:50
Nie podejrzewasz u siebie nerwicy?
napisał/a: JJu7h 2011-10-02 18:46
Ciezko mi powiedziec, w zasadzie od zawsze bylem jakis taki wrazliwy i znerwicowany pomimo, ze zupelnie tego po mnie nie widac.
W kazdym razie odkad pamietam biegam do lekarza z byle pierdola. Moze rzeczywiscie cos w tym jest
djfafa
napisał/a: djfafa 2011-10-02 18:58
No objawy mogą na to wskazywać. Ale jak wiesz poprzez forum mamy utrudnioną diagnostykę.
napisał/a: JJu7h 2011-10-02 19:59
Jasne, rozumiem ale w ogole dzieki za odpowiedz. Wszystko mogloby wskazywac na nerwice tylko niektore objawy jak dodatkowy skurcz serca np nie jest juz moim wymyslem tylko to poprostu czuc (swoja droga bardzo nieprzyjemne) min z tego powodu mam nieprzespane noce. Ciagle uczucie ze serce bije nierowno i zaraz stanie nie pozwala usnac.