Ból pleców przy oddychaniu

napisał/a: piotrek386 2010-01-25 17:19
Witam :)

Wczoraj dopadł mnie ból pleców przy oddychaniu. To tak jakby zabolała mnie klatka piersiowa od tyłu. Przez 3 godziny musiałem brać płytki oddech, by nie poczuć ostrego bólu. Ból przy oddychaniu przeszedł, ale plecy mnie bolą(w okolicach łopatek). Dzisiaj rano miałem stan podgorączkowy, teraz wieczorem także i nie wiem czy to może się łączyć.
Iść z tym do lekarza czy poczekać, a może przejdzie?
Bardzo też bolą mnie węzły chłonne podżuchwowe, prawie przez cały czas. Czy to może mieć związek z nerwicą? Kiedyś występowały u mnie bóle tych węzłów, ale nie tak często i wtedy pani doktor powiedziała, że mogę mieć nerwicę i dlatego mnie bolą i już. Czuję je praktycznie cały czas.

Pozdrawiam :)
napisał/a: ane7 2010-01-25 18:03
Idź do lekarza.
napisał/a: dimedicus 2010-01-25 18:17
Jest konieczność osłuchania.Co prawda objawy mogą wynikać ze złego spania,przeziębienia.Można stosować do smarowania żele,masując plecy.Oraz profilaktycznie leki na przeziębienie.(Wygrzać też plecy)
napisał/a: terka33 2010-01-25 20:27
Ja tylko dodaje że dobrze jest postawic bańki( na plecach byle nie na kregoslupie) i dobrze wyleżeć wygrzewać się,jeżeli sie nie poprawi to do lekarza w celu osłuchania.
napisał/a: piotrek386 2010-01-27 23:54
Dziękuje bardzo za pomoc. Na drugi dzień już nie odczuwałem bólu, za to zaatakowało mnie ogólne przeziębienie. Jutro idę do lekarza, ponieważ cały czas odczuwam kołatanie serca i odczuwam niepokój. Kołatanie utrzymuje się prawię przez cały czas. Boję się tylko, że lekarz nie potraktuje mnie poważnie, bo mam dopiero 19 lat i już takie rzeczy o sercu będę mu opowiadał. Takie dziwne ciepło bije mi z serca. To, dlatego że krew szybciej płynie przez to, że serce mi tak nierówno bije, czy to oznaka nerwicy?
napisał/a: terka33 2010-01-28 07:42
Wszystko możliwe ze to objawy nerwicy bo jej atak daje przerożne objawy .
Jednak najpierw idz do lekarza i przebadaj sie!
Pozdrawiam:))