\Bol plecow po lewej strony bywa klujacy przeszywajacy

napisał/a: pod_sciana 2013-01-30 20:13
Witam
W tamtym roku w czerwcu dostalem bolu brzucha jak sie okazalo bylo to ostre zapalenie wyrostka gdy wrocilem do domu zaczalem odczuwac bole z lewej strony plecow pod lopatka byl to na poczatku lekki bol klujacy goraczkowalem i trafilem znowu na oddzial nastepnego dnia dostalem krwiomoczu lerze nie wiedzieli co mi jest wiec powiedzieli ze to zapalenie drog moczowych bylo ale nie zrobili mi nawet badania moczu dostalem na odczepnego antybiotyk i wrocilem do domu wiadomo oslbiony po operacji itd lekarze mowili ze przejdzie wiadomo rzezc normalna czlowiek uwierzy.Jednak minelo od czerwca pol roku a ja mam ciagle bole po lewej stronie glownie czasami jak boli jest klujacy od plecow do przodu brzucha i rzadziej po prawej ale troche nizej dodam ze na prawej nerce mam zlog ok 7-8mm.Ostatnio zrobilem szereg badan w tym kolonoskopie wszystko ok gastroskopie z ktorej wyszlo zapalenie blony sluzowej zoladka stad brak apetytu i uczucie "stania" pokarmu zrobilem rowniez co by wskazywal bol na watrobe i trzustke ale wszystko wyszlo w normie i lekarze twierdza ze sobie wmawiam jednak wiem ze tak nie jest napewno nie jestem wariatem ale wiem jak cos jest nie tak.Zrobilem tak kontrolnie badania moczu wyniki m.in. sluz i mocznik nie wiem co z teraz zrobic zrobic
przejrzystosc zupelna
barwa -zolta
ciezar 1.029 1,015-1,30
pH 6,5 5-7
glukoza nie wykryto
ketony nie wykryto
urobilinogen 0,2 max 2
bilirubina nie wykryto
bialko nie wykryto
azotyny nie wykryto

osad:
nablonki plaskie poj.w prep.
leukocyty 3-5 wpw 0-5
erytr czesciowo wylug 3-5 wpw 0-3
erytrocyty wylugowne 0-1 wpw. 0-3
pasma sluzu liczne
kryszt.szczawianu wapnia dosc liczne

mocznik 46 17-43 czyli podwyzszony
bilirubina calkowita 1.40 max 1.3 lekko podwyzszona
wtedy mnie dosc bolalo pozniej powtorzylem mocznik z surowicy i jeszcze
kreatynina-0.94 0.6 - 1.3
kwas moczowy 4.9 3.5-7.2
mocznik 36 15-45
GFR -AA 106,74 i teraz wszystko w normie

i jeszcze z moczu
mikroalbumina 10mg/l