Ból pięty po skręceniu

napisał/a: kokos25 2011-02-09 20:44
witam

Mam problem wielki bardzo czytam na forum ale nie moge znalezc nic

W pazdzierniuku skrecilem kostke w sumie spadlem z malego krzeselka na cala stopa przez godzine bolalo malo ale pozniej plakalem z bulu noga siana fioletowa opuchnieta jak 2 nogi pojechalem do leakrza zrobili RTG i ok nie ma zlamania zalozyli mi szyne dale leki , tableti jakies i zasrzyki przeciw zakrzepowae po kilku dniach bylo duzo lepiej wiec zaczolem troche chodzic po 2 tyg zdjolem szyne obwinolem bandarzem elastycznym usztywnilem i bylo ok chodzilem do pracy uwazalem bardzo na ta noge nie przemeczalem nic delikatnie chodzilem musialem isc do pracy nie moglem pozwolic sobie na nie pojscie :/ jest w tej chwili luty noga jak ruszam boli wstaje rano z luzka czasami az uginam sie boli mnie cholernie pieta kostaka dalej troche opuchanieta smaruje masciami nic nie pomaga mocze ja w szarym mydle z tego co wiem wyciaga opuchlizne :) minelo juz kilka miesicey a ja nadal ja czuje raz jest lepiej raz jest bardzo zle boli mnie po prostu pieta utykam na jedna noge co ja mam zrobic bo jak nic nie poradzicie to nie wiem isc do lekarza bylem i przepisala tabletki :/ jakies i zabiegi oczywiscie nie chodzilem bo nie mam czasu na to i nie wiem czy znowu nie isc PROSZE DORADZCIE
napisał/a: ulna 2011-02-11 15:14
doradzić można właśnie tą fizykoterapię na którą brak czasu, po za tym można spróbować o ile nie ma obrzęku ciepłe okłady, czy doraźnie leki przeciwbólowe
napisał/a: kokos25 2011-02-11 20:26
tylko ja nie wiem czy to jest sens juz chodziulem na e zabiegi z kolanem i gowno mi to pomoglo :/
napisał/a: ulna 2011-02-11 21:19
jak się nie spróbuje to wiadomo nie będzie, na interwencję chirurgiczną to się raczej nie nadaje
napisał/a: kokos25 2011-02-11 22:22
no we wtorek pojde do lekarza :/ bo narazie masakra chodzic nei moge po calym dniu nie moge ustac na nodze moze usg mi zrobia czy cos bedzie wiadomo narazie mocze w szarym mydle i rewelacja moge chodzic :D