bol pieczenie cewki moczowej bolsene parcie na pecherz

napisał/a: lukaniu2101 2016-07-31 07:13
Witam od 2,5 roku mam nastepujacy problem bardzo często piecze mnie cewka przy oddwaniu moczu bol nasila sie najabrdziej po oddaniu moczu i stolca nie da sie wytrzymac ostatnio krocze i odbyt robilem posiew nasienia wymaz z cewki moczowej posiew moczu wszystke ujmene chlamydia z krwi tez ujemna drozdzycy j grzybow nie wyhodowano problem ustapil na rok czasu po 3 tygodniowej kuracji rok temu levoxa byl spokoj do czerwca na poczatku czerwca po stosunku (stała partnerka) na drugi dzien znowu pieczenie czestomocz za 7 dni placy bol krocza u naczyczonej ginekolog stwiedzil rzesitka na owego pierowtniaka dal nam 1g summaedu na osobe wizyta kontrolna u ginekologa partnerka nie ma nic moje objawy sie nasilaja jakie badanie wykonac?wiem ze w zeszyl roku w pracowni mikrobilogi mialem wymaz robiony i pod mikroskopem w kilka minut stwiedzono iz rzesitka nie ma moje pytanie czy to ja moglem byc nosicilem tego piertowniaka i czy mozliwe ze po roku znowu sie uaktywnil?dodam jeszcze penis nie jest zaczerwieniny zadnego wysieku z niego niema zadnych krost itd martwi mie jeszcze przykry zapach moczu przy jego oddawaniu mocny nieprzyjemny intensywny co zrobic jakie badania jeszcze moga cos wykazac
wymaz z cewki moczowej robiony w przychodni wenerologicznej ktory zrobiony byl dzis po 7 i mam juz jego wynik wiec chyba material badany pod mikroskopem:
Dwoinki Neissera - nie wychodowano(czy to znaczy ze jest to wiarygodne?nie jest to rzezaczka?
Leukocyty 3-5 w polu widzenia
Nablonki 4-8 w polu widzenia
flora bakteryjna : gonkowiec sp, ziarniaki G+
rzesitek pochwowy nie stwiedzono
drozdzyca nie stwiedzono czy to badanie mozna uznac za wiarygodne ze nie jest to rzesitek?rzezaczka?czy wykonac to metoda pcr?

jakie badania moga go wykryc?co robic prosze o pomoc
napisał/a: lukaniu2101 2016-08-10 08:51
proszę o pomoc i podpowiedz co robic dodam ze chlamydia ureoplasma i mycoplasam metoda PCR ujemna