Ból penisa i odbytu

napisał/a: barteq 2014-09-30 21:20
Witam. W zeszłym tygodniu uprawiałem sex oralny i waginalny z przypadkowo poznaną dziewczyną. Po seksie zaczęło mnie boleć gardło, więc poszedłem do lekarza i dostałem antybiotyk Amotaks, jak również diagnozę, że to tylko zapalenie gardła.

Natomiast od wczoraj, czyli jakieś 10dni od stosunku zaczął mnie boleć penis z prawej strony, jak również odbyt w bardzo dziwny sposób. Boję się, co to może być. Uprawiałem sex bez prezerwatywy. Czy mam zgłosić się do urologa?

Proszę o pomoc.
napisał/a: piotrosiama 2014-09-30 21:50
Co to znaczy - odbyt dziwnie boli, odczuwasz i inne dolegliwości typu pieczenie, swędzenie itp ?
napisał/a: barteq 2014-09-30 22:29
No właśnie nie do końca potrafię opisać to uczucie. Nie odczuwam pieczenia ani swędzenia, ale czuję taki, jakby dziwny nienaturalny ścisk odbytu przy chodzeniu i wiem, że coś jest nie tak. Gdy siedzę, to jest OK i nie czuję żadnych nieprzyjemnych rzeczy.
napisał/a: ~Anonymous 2014-10-01 23:33
Pewnie przez stosunek z "przypadkową dzieczyną" do tego bez zabezpieczenia nabawiles sie jakies choroby przenoszonej drogą plciową a takze przez stosunek oralny. Trudno powiedziec bez badan jakie moze to byc podloze infekcji ,dlatego nalezaloby zglosic sie do urologa.