Ból penisa, dziwny kolor nasienia

napisał/a: tolek12 2013-04-23 20:01
Witam,
miałem problem od około miesiąca związany z bólem wewnątrz żołędzia, bolała mnie jakby ta cewka wewnątrz ( jednak tylko w górnej części penisa). Ból był ciągły, dość uporczywy ( nie wiem czy można to nawać pieczeniem ale coś w tym stylu). Nie było żadnych oznak zewnętrznych, nie bolało w czasie/po oddawaniu moczu, ból nie był regularny, potrafi boleć parę godzin, 1-2 dni, a później 1-2 dni przerwy. Czasami bolało bez powodu, ale zauważyłem, że prawie zawsze boli jakiś czas ( 1-2 godziny) po masturbacji. Robiłem badania moczu - są ok, byłem u urologa, który zbadał mnie, zrobił usg i powiedział, że nic tam nie widzi. Przepisał mi antybiotyki. W czasie ich brania bół nieco ustąpił, jednak gdy zakończyłem kurację wszystko szybko wróciło. Przestałem się masturbować na jakiś czas, jednak po jakiś 3 tygodniach po igraszkach z dziewczyną nie wytrzymałem i w końcu musiałem to zrobić. Ku mojemu zdziwieniu w spermie pojawiły sie 3-4 grudki krwi. Następnym razem zauważyłem, że sperma ma taki jakby żółtawy kolor ( krwi już nie było, ale wtedy sperma również miała lekko żóltawy kolor) oraz pojawił się lekki ból po , lecz nie bolało tak mocno jak na początku moich dolegliwości.
Czytałem o tym trochę i czy mogą to być objawy jakieś infercji układu moczowego/nasieniowodów lub zapalenie najądrza ? Nie miałem robionego żadnego posiewu, może to by dało jakieś informacje co mi tak właściwie dolega...