Ból pachwin i podbrzusza po wysiłku

napisał/a: Licit 2013-08-18 22:19
Hejka!
Mam problem z pachwinami i podbrzuszem, tak więc przejdę do szczegółów - gram w piłkę amatorsko, 3 treningi w tygodniu + jakaś siłownia + mecz w weekend. Zakończył się sezon, była przerwa 2-3 tygodniowa, później ja nie trenowałem bo miałem skręconą kostkę, w między czasie troche pobiegałem - jakąś godzinke dziennie przez tydzien i nagle przyszedł pierwszy trening - pograłem trochę i już pod koniec zaczęły mnie fest boleć pachwiny - pomyślałem, że to z powodu przerwy no ale kolejne treningi - ból nawet i większy. Teraz po treningu ciężko mi się poruszać, jednak na początku treningu jest w miarę ok i dopiero po 50minutach grania zaczynają mnie boleć. Dodam, że jak podotykam tą pachwine to mogę wychwycić takie małe pęcherzyki, podobno węzły chłonne. Ostatnimi dniami doszły jeszcze bóle podbrzusza, tak że jak napnę trochę np do brzuszków to boli. Byłem u doktora rodzinnego, podotykał te pęcherzyki i powiedział, że to jest w miare normalne i tak jak myslalem - nic specjalnego nie powiedział.
Trochę się rozpisałem, ale chciałem w miarę fachowo opisać co i jak ;p
Z góry dzieki za wszelką pomoc ;)
napisał/a: ~Anonymous 2013-08-22 10:55
Byc moze jest to poczatek przepukliny. Czasami lekarze rodzinni w jej wczesnej fazie mylą ją z wezlami chlonnymi.
napisał/a: sofia_loren 2013-08-30 22:54
Bardzo mozliwe, ze to przepuklina. Sportowcow czesto to dotyka.
napisał/a: ralfi1981 2013-09-28 00:34
Cześć Licit

Mam dokładnie taki sam problem jak ty tylko moja przerwa była około sześciu miesięcy i mam te same objawy jak ty czyli bóle pachwin oraz dolnych partii mięśni brzucha z góry dziękuje za pomoc

pozdrawiam