Ból okolic żeber a ciąża

napisał/a: madzulka 2011-11-13 17:18
Witam jestem w 11 tygodniu ciąży od wczoraj mam ból z prawej strony brzucha wysokość ostatniego żebra nie wiem co jest grane ,jestem potwornie zmęczona w nocy śpię po 4-5 godzin wciąż się budzę dodam że to nie pierwszy raz że boli mnie w tym właśnie miejscu ,nie mogę jechać do szpitala mam małe dzieci i nikogo komu mogła bym zostawić je pod opiekę.
napisał/a: arginina 2011-11-18 13:04
To moze byc atak kolki żółciowej. Miałas kiedys robione usg tej okolicy?
napisał/a: madzulka 2011-11-18 14:40
Nie nie miałam usg ale powiem nie skromnie ze taki epizod nie jest pierwszym ,kilka lat temu miałam problem taki że nie oddawałam stolca przez 3-4 tygodnie ponad nawet się nie chciało nie miałam uczucia pełności ani żadnych takich potrzeb nie zrobiłam nawet po środkach przeczyszczających ,a jadłam normalnie bo wiadomo jak robi się człowiek głodny to je po prostu.pojechałam na pogotowie i dostałam silne środki przeciw bólowe nie mogłam dać rady,tak strasznie bolało brzuch nie był twardy ani wzdęty,nie było czuć nagromadzonego stolca,a jednak bok bolał po zastrzyku przeszło a potem po tabletkach na przeczyszczenie nie było żadnego odzewu najadłam się kwaśnych jabłek ,i soku z nich pomogło po 4 dniach odwiedziłam toalete ale zupełnie spokojnie bez wysiłku i mała ilość jak bym robiła to wczoraj .nie normalna sytuacja jak dla mnie .