Bół oczodołu

napisał/a: baartus 2011-02-25 19:17
Witam, mam pytanie co do bólu oczodołu, a mianowicie praktycznie codziennie czuję ból prawego oczodołu i kiedy jest nasilony to ak jakby "za okiem". Bardzo mi to przeszkadza, nie mogę się w szkole skupić. Okulistycznie podobno wszystko jest w porządku, miałem badania wszystkie, nawet w szpitalu ponieważ byłem o podejrzenie jaskry, a jednak to grubsza rogówka, nie mam pojęcia co teraz z tym zrobić, miałem kiedyś łamany nos, no ale to raczej nie jest przyczyną, operowane zatoki (jestem alergikiem, dość często mam podpuchnięte oczy, operacja bo ciężko mi się oddychało) z powodzeniem pewnym, wielka ulga. Myślałem że po operacji ból ustąpi, niestety nie ... To ciągnie się już z 2- 3 lata, być może leczone zęby? Nerw trójdzielny czy coś .. Byłbym skłonny myśleć że to po operacji czy od alergii, ale kiedy boli tylko po prawej stronie, czasem myślę że gdyby po prawej było jak po lewej to życie byłoby piękne. Proszę o pomoc, co może być przyczyną takich bóli? Z góry dziękuję! Mam 17 lat, ból pojawia się czasem już od samego rana, kiedy wstaję :(.