Bol obrzodzenie podudzia

napisał/a: super4 2011-12-21 16:49
Od 2 lat choruje na obrzodzenie podudzia z ranami z duzym bolem . Oczywiscie lecze sie na to w poradni chirurgicznej i zazywam na bol tabletki przeciwbolowe ktore po tak dlugim czasie przestaly dzialac i doszlo do tego ze prawie zemdlalem z bulu zadzwonilem na pogotowie ktore przywiezlo mnie do izby przyjec w ktorej tej przychodni nie bylo oddzialu chirurgicznego , zrobiono mi tam badania lecz zwijalem sie z bolu tez nie dostalem zadnego srodka przeciwbolowego . Po badaniach zaproponowano mi ze przewieza mnie do szpitala w Rzeszowie . Na izbie przyjec doktor ogladnal noge z ktorej od kilku miesiecy leja sie plyny i noga jest bardzo spuchnieta . Powiedzialem ze mnie strasznie boli i zadne leki nie dzialaja . doktor mi przepisał leki przeciwbolowe powiedzial ze sie noga goi z duzym bolem odwieziono mnie do domu . A w obecym czasie nie ubiore spodni ani butow bo sie z nogi strasznie leje . Gdzie sie zwrocic przed swietami w tej sytuacji ???
napisał/a: piotrosiama 2011-12-21 16:57
Oczywiście chodzi Ci o owrzodzenie podudzia. Wyłącznie dobry chirurg naczyniowy. Gdybyś mieszkał w W-wie bądź okolicach dałabym Ci namiar na tego który wyleczył z podobnej historii moją mamę.
napisał/a: Pawel221 2013-05-29 13:57
Witam. Mam takie pytanie czy przy owrzodzeniu podudzia można jeździć motocyklem?
z góry dzięki za odpowiedz.