ból nosa +zatoki

napisał/a: mareczekm 2009-10-24 14:42
witam serdecznie

Mój problem zaczął się kilka tygodni temu bolała mnie strasznie głowa i policzki brałem na własną ręki leki przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Myślałem ze problem minął ale niestety się pomyliłem pewnej nocy poczułem silny ból nosa tak jakby go napinało cały jest drętwy i przy tym wszystkie zęby z przodu zdrętwiały przy tym i takie stany trwały po kilka godzin
Po kilku dniach udałem się zrobić zdjęcie zatok a następnie do laryngologa który stwierdził ze jestem przeziębiony i dał leki .
Po tygodniu nie było poprawy Ból się nasilał znowu udałem się do innego laryngologa ten stwierdził obrzęk nosa i dał kropelki i powiedział że
nastąpi poprawa po 3 dniach .
Po 5 dniach stan się pogorszył przyszła do tego gorączka akurat był weekend musiałem z tym jakoś sam walczyć.
Udałem się do kolejnego laryngologa który powiedział ze coś mam tam przymglone i obrzęk nosa jest dał kilka antybiotyków nowej generacji i
powiedział ze będzie dobrze.
Minął tydzień odkąd biorę leki żadnej poprawy objawy się nasiliły ból nosa silny ciągły nie mogę spać z bólu nasila się wieczorem akurat jak się chce położyć spać do tego silne rozpieranie w okolicy policzka na wysokości zębów nos z prawej strony zatkany cały czas
Nie wiem co mama robić proszę o poradę Ból mnie wykańcza nie mogę funkcjonować normalnie środki przeciwbólowe nie pomagają na ból

dziękuje i proszę o poradę
napisał/a: Dagon 2009-10-24 22:55
Witaj

Moim zdaniem strasznie długo zwlekasz olej tych laryngologów weź sie udaj na własna ręke do szpitala zapłać zrób zdjęcie RTG zatok mogą być to polipy i wystarczy je usunąć wiadomo zapłacisz za badania i zabieg i 100% zadowolenia ja mam pewien problem od 2 lat i ze tak powiem strasznie żałowałem sobie kaski na badania i tak wytrwałem teraz sie pogorszylo wziolem sie za siebie porobilem prywatne badania poplacilem i lepiej wiem co mi jest lecze sie pod tym kontem i gra gitara

A próbowałeś inchalacje sobie robić z olejków eterycznych mięty wanili albo coś???
napisał/a: Dagon 2009-10-24 23:00
acha apropo nie chodzi mi o olejki z kwiaciarni czy cos tylko z apteki takie specjalne